Reklama

Koń na sprzedaż: Hermia

Hermia

Klacz
Maść: Siwa
Rok urodzenia: 2008
Rasa: czysta krew arabska
Cena: do publicznej licytacji dn. 23.04.2022 w Stadninie Koni Białka
Ród męski: Morafic 1956 (EG), linia Saklawi I 1886, Anazeh Ruala
Linia żeńska: Harmonia 1966 hod. Stadnina Koni Janów Podlaski, rodzina: Mlecha or.ar. imp. 1845 Jarczowce
Opis:

Ojciec Hermii - Pegasus hod. SK Janów Podlaski jest synem najwybitniejszego w ostatniej dekadzie reproduktora, ogiera Gazal Al Shaqab. Jego matka Pepesza, to klacz o wybitnej urodzie i znakomitym ruchu, jedna z najwybitniejszych przedstawicielek janowskiej rodziny „P”, w której rodowodzie odnajdujemy tak znakomite konie jak: Eukaliptus, Bandos czy Probat. Pegasus zdobył w 2007 roku tytuł Srebrnego Medalisty Ogierów Starszych Jesiennego Pokazu w Janowie Podlaskim, a w roku 2009 tytuł Złotego Medalisty Jesiennego Pokazu w Janowie Podlaskim oraz Top Ten Ogierów Starszych na Czempionacie Świata w Paryżu.

Matka Hermi to siwa klacz Herca po Pesal, potomkini słynnej córki Eukaliptusa - klaczy Heroldii (eksportowanej w 2006 roku do USA). Linia żeńska Hermi wywodzi się od janowskiej klaczy Harmonia, która zbudowała własną sublinię w Janowie i Kurozwękach skąd w 1998 roku trafiła do Białki. Tutaj razem z Hulanką i Hulą założyły już własną linię, z której wywodzi się wiele cennych klaczy oraz utytułowany w USA ogier Hun.

Wymiary : 151-169-18

Białka - logo
Właściciel: Stadnina Koni Białka
Telefon: +48 82 57 71 200
Reklama
Reklamy

Wystaw konia na sprzedaż

Tu będzie formularz dodawania konia

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.