Reklama

Ogier: SQ Ageeb

SQ Ageeb

Maść: gniada
Rok urodzenia: 2017
Cena stanówki: 1500 Euro
Ród męski: Saklawi I 1886, hod. Anazeh Ruala (B)
Linia żeńska: Zaalee 1875
Fa El Rasheem
Fa El Shawan
Virtuosa MLR
CS Amay
Royal Colours
CS Opportunity
Error: the field format must contains "%s" or "%1$s".
SQ Ageeb – młody, ciekawy syn ogiera Fa El Rasheem i klaczy CS Amay, jednej z najlepszych córek Czempiona Świata – ogiera Royal Colours. Połączenie egipskiej krwi, wspomnianego Royal Colours z brazylijskim ogierem Lamanem HVP i Hadidi. SQ Ageeb ma bardzo krótką, egzotyczną głowę, wyraziste oczy, małe i pięknie ukształtowane uszy, a to tylko kilka cech tego niesamowitego młodego ogiera.

Na ringu pokazowych zdobył tytuł Brązowego Czempiona Ogierów Rocznych na bardzo silnym konkurencyjnie pokazie – Purosangue Arabi Bergamo. Pierwsze źrebięta po nim urodzą się już w tym sezonie. Wybór ogiera SQ Ageeb to twoja szansa, aby tworzyć przyszłość!

Obecnie w dzierżawie na Majorce – Shiodome Group (Antonia Bautista & Philip Looyens). Ogier jest dostępny poprzez świeże i mrożone nasienie.
Error: the field format must contains "%s" or "%1$s".
Brązowy Medal Ogierków Rocznych, Międzynarodowy Pokaz Purosangue Arabi Bergamo, Włochy 2018
Opis:

SQ Ageeb - młody, ciekawy syn ogiera Fa El Rasheem i klaczy CS Amay, jednej z najlepszych córek Czempiona Świata - ogiera Royal Colours. Połączenie egipskiej krwi, wspomnianego Royal Colours z brazylijskim ogierem Lamanem HVP i Hadidi. SQ Ageeb ma bardzo krótką, egzotyczną głowę, wyraziste oczy, małe i pięknie ukształtowane uszy, a to tylko kilka cech tego niesamowitego młodego ogiera.

Na ringu pokazowych zdobył tytuł Brązowego Czempiona Ogierów Rocznych na bardzo silnym konkurencyjnie pokazie - Purosangue Arabi Bergamo. Pierwsze źrebięta po nim urodzą się już w tym sezonie. Wybór ogiera SQ Ageeb to twoja szansa, aby tworzyć przyszłość!

Obecnie w dzierżawie na Majorce - Shiodome Group (Antonia Bautista & Philip Looyens). Ogier jest dostępny poprzez świeże i mrożone nasienie.
Kariera:

Brązowy Medal Ogierków Rocznych, Międzynarodowy Pokaz Purosangue Arabi Bergamo, Włochy 2018
Właściciel: Noemie Zeller
Telefon: +39 3358301574
Telefon 2: W Polsce: +48 785 259 744
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.