Reklama
IX Walny Zjazd PZHKA

Aktualności

IX Walny Zjazd PZHKA

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

     Polski Związek Hodowców Koni Arabskich podał szczegóły tegorocznego Walnego Zjazdu, który odbędzie się w dniach 11 – 12.03.2005. Tegoroczny Zjazd odbędzie się w malowniczym pensjonacie „Uroczysko Zaborek” .
    PZHKA podało już program oraz warunki udziału w Zjeździe wraz z formularzem zgłoszeniowym do pobrania. Formularz ten należy odesłać bezpośrednio do biura „Uroczyska Zaborek” do dnia 21.02.2005. Obrady Walnego Zgromadzenia PZHKA dostępne są tylko zarejestrowanym członkom, natomiast część otwarta to niedzielny, tradycyjny pokaz koni w SK Janów Podlaski. Tym, którzy mieliby ochotę przystąpić do Związku w tym roku przypominamy, że na stronie PZHKA dostępny jest formularz członkowski. Aby zostać członkiem Polskiego Związku Hodowców Koni Arabskich należy wypełniony formularz, wraz z podpisami trzech członków zwyczajnych, odesłać na adres siedziby Związku (lub przywieźć na Zjazd). Kandydatury będą rozpatrywane przez Zarząd PZHKA.

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.