Reklama
Czempionat Europy w Weronie już w sobotę

Aktualności

Czempionat Europy w Weronie już w sobotę

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

W najbliższą w sobotę, 10 listopada, w Weronie rozpocznie się Czempionat Europy 2007 (informowaliśmy już o tym w naszym portalu: tutaj).
Z Polski najliczniej reprezentowana będzie SK Michałów, która zgłosiła aż 10 koni. Są to (według katalogu): Ejrene, Zagrobla, Norma, Pistoria, Estoria, Emocja, Palmira, Drabant, Grafik oraz Gaspar. Z tej stawki pewną niewiadomą jest tylko dawno nie widziany na międzynarodowych ringach Drabant. Janów Podlaski przywiezie Pintę, Seforę, Etnologię i Poganina, Białka zgłosiła zaś Celsjusza i Emikę.
W Weronie pojawią się także hodowcy prywatni. Falborek wystawi Altisa i Eksternę, Leszek Jarmuż (SK Kębliny) – Espinezję, Chrcynno Pałac – Gangę i Psyche Victorię, Tomasz Tarczyński (Grabów nad Pilicą) – Primadonnę.

Sądząc po sukcesach w Aachen, polskie konie mają duże szanse, by także w Weronie zawalczyć o najwyższe laury. Panuje bowiem opinia, że łatwiej o dobre wyniki w czempionacie Europy niż w Pucharze Narodów. Zapraszamy do śledzenia relacji z Werony w portalu polskiearaby.pl!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.