Reklama
Finał Adrenalina Cup 4-6 grudnia w Katowicach

Aktualności

Finał Adrenalina Cup 4-6 grudnia w Katowicach

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
W ramach CSI Katowice – Parada Horse Show 2009, w dn. 4-6 grudnia odbędzie się finał cyklu zawodów Adrenalina Cup – Międzynarodowy Puchar Polski w Konkurencjach Szybkościowych.

Do finału zakwalifikowało się łącznie 18 koni z Polski, Czech i Niemiec. Zawodnicy brali udział w 5 eliminacjach, które odbywały się w Polsce, Czechach i Niemczech od czerwca do sierpnia 2009 r. Łączna pula nagród w zawodach pucharowych przekroczyła 100.000 złotych.

W finale wystąpią konie czystej krwi arabskiej: Hrabina (Equin – Habra/Argo), hod. Ryszarda Góreckiego, wł. Artura Góreckiego, pod Anną Łagodzińską, Faisal (Oset – Faina/Ecaho), hod. Pawła Zaręby, pod Przemysławem Walkoszem, Argonas pod Pauliną Wojtulek oraz arabo-hucuł Gery pod Daną Provaznikovą. 4 grudnia będzie rozgrywana konkurencja Adrenalina Mix, 5 grudnia – konkurencja Barrel Race, zaś 6 grudnia – konkurencja Pole Bending. Startujący zawodnicy w większości mają na koncie tytuły mistrzowskie narodowych federacji western i rodeo – w związku z czym impreza zapowiada się naprawdę imponująco.

Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Sportowe Western Riders, które zapowiedziało już organizację I Mistrzostw Polski w konkurencjach Western i Rodeo dla koni arabskich czystej krwi w maju 2010 r. na terenie ośrodka Golden Horse w Korytach koło Warszawy.

Więcej informacji: www.adrenalinacup.pl oraz pod tym linkiem.

Filmik promocyjny obejrzysz tutaj

 

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.