Reklama
Polskiearaby.com współpracują z Arábigan

Aktualności

Polskiearaby.com współpracują z Arábigan

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Luz González Hermida, założycielka Arábigan
Luz González Hermida, założycielka Arábigan

Miło nam poinformować, że polskiearaby.pl nawiązały współpracę z hiszpańską witryną poświęconą koniom arabskim – Arábigan. To ogromnie chętnie uczęszczane przez hiszpańskojęzycznych użytkowników miejsce w sieci jest mocno rozbudowaną kontynuacją bloga założonego przez Luz González Hermida, która tak o tym opowiada: „Jestem lekarzem weterynarii. Któregoś dnia wzięłam udział w kursie dotyczącym prowadzenia blogów firmowych – planowałam założyć blog mojej kliniki weterynaryjnej. Aby nabrać doświadczenia, wystartowałam z blogiem poświęconym koniom, które zawsze były moją pasją. W tym samym

Luz González Hermida, założycielka Arábigan
Luz González Hermida, założycielka Arábigan

czasie pojechałam na międzynarodowy pokaz Arabesco w Mioño (Cantabria) i zakochałam się w arabach. Doszłam do wniosku, że blog hobbystyczny jest dużo ciekawszy niż blog firmowy. Miałam zdjęcia, miałam relację wideo, temat był mi bliski… Doskonale! I tak, w 2008, zaczęła się cała ta przygoda. Potem pojawiło się czasopismo internetowe, kanał na Youtube, blog zamienił się w portal, doszedł Facebook, Twitter. W 2009 zostałam finalistką konkursu Sociedad de la Información na najlepszą inicjatywę związaną z zastosowaniem nowych technologii w dziedzinie komunikacji 2.0. W 2010, kiedy było to jeszcze rzadko praktykowane, zdecydowałam się na transmisję internetową. Wszystkie te narzędzia, które dziś wydają się oczywiste, zaczęłam stosować, gdy były w powijakach i gdy na informację „mam konto na Facebooku” mało kto reagował ze zrozumieniem. Gdy na pewnym kongresie otrzymałam tytuł „innowatorki”, powiedziałam: Innowacyjność to robienie szalonych rzeczy, zanim zaczną robić je wszyscy. Mam nadzieję, że będę mogła robić szalone rzeczy jeszcze przez długie lata”.

Arábigan będzie publikować niektóre nasze artykuły po hiszpańsku, podczas gdy my będziemy udostępniać polskim użytkownikom wybrane teksty z Arábigan.

Już teraz zapraszamy!

http://arabigan.com
https://www.facebook.com/elcaballoarabe
https://twitter.com/arabigan_web

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.