Reklama
Nowy show na Lazurowym Wybrzeżu

Aktualności

Nowy show na Lazurowym Wybrzeżu

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

W dn. 1-3 czerwca, w Saint Tropez na francuskim Lazurowym Wybrzeżu, po raz pierwszy odbędzie się Rahmatu’llah World Arabian Horse Cup, czyli nowy międzynarodowy pokaz klasy B afiliowany przez ECAHO.

Jak tłumaczy organizator i przewodniczący pokazu – Joseph Geenen, słowo „Rahmatu’llah” pochodzi ze staroarabskiego i oznacza „boską opatrzność”. Joseph Geenen, właściciel m.in. Pirueta, znany restaurator, już teraz zaprasza gości na ekskluzywny Wieczór Hodowcy w jednej ze swoich restauracji.

W skład komitetu honorowego wchodzą m.in. Essam Abdullah ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Judith Forbis ze Stanów Zjednoczonych, dr Hans Nagel – przewodniczący WAHO, oraz Pani Izabella Pawelec-Zawadzka z Polski.

Skład sędziowski jest następujący: Sylwia Garde Ehlert z Niemiec, Christine Jamar Demersseman z Belgii, Jaroslav Lacina z Czech, Mohammed Machmoum z Maroka, Francesco Santoro z Włoch oraz Renata Schibler ze Szwajcarii.

Chętni muszą zgłosić swój udział do 7 maja. Opłata wynosi 300 euro za konia.
Niestety, pokaz w Saint Tropez ma miejsce dokładnie w tym samym czasie, co prezentacja polskiej młodzieży w Białce.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.