Reklama
Magia konia w Łazienkach

Aktualności

Magia konia w Łazienkach

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Egzonera, fot. Urszula Sawicka
Egzonera, fot. Urszula Sawicka

„Magia konia w fotografii Urszuli Sawickiej” – to organizowana przez Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa oraz Master Film LTD wystawa zdjęć Urszuli Sawickiej, fotoreporterki znanej z relacji z imprez hipicznych (w tym wielu poświęconych koniom arabskim), autorki zdjęć zamieszczanych w książkach, albumach, katalogach, kalendarzach i pocztówkach, bohaterki pięciu indywidualnych wystaw fotograficznych.
Otwarcie wystawy, zaplanowane na 8 maja, uświetni spektakl konny wyreżyserowany przez Karolinę Wajdę oraz promocja najnowszego poradnika Wydawnictwa Pascal „Jazda konna” autorstwa Katarzyny Piechockiej, Tomasza Banasiaka i Ewy Modzelewskiej, a ilustrowanego zdjęciami Urszuli Sawickiej.
Oprócz fotografii już znanych, autorka planuje niespodziankę – prezentację prac „magicznych”, nigdzie dotychczas nie pokazywanych.
Ekspozycja czynna będzie dla zwiedzających już od 13 kwietnia i potrwa do końca października 2007 roku. Patroni medialni wystawy to: TVP3 oraz czasopisma „Koń Polski”, „Łowiec Polski” i „Hodowca i Jeździec”.

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.