Reklama
Międzynarodowo w Championie

Aktualności

Międzynarodowo w Championie

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Klub Jeździecki CHAMPION
Klub Jeździecki CHAMPION

Klub Jeździecki „Champion” udostępnił już warunki udziału w międzynarodowych zawodach w długodystansowych rajdach konnych (FEI – CEI 1*, CEI 2* i CEI 3*), które odbędą się w dniach 22-24 czerwca w Ciosnach/Dzierżąznej k. Łodzi. Konkurencje rozegrane zostaną na dystansach: 60 (CEI 1*) , 80 (CEI 2*) i 120 km (CEI 3*). Pula nagród w zawodach to ponad 3 tys. euro. Nowoczesne i profesjonalne wyposażenie ośrodka niedawno oddanego do użytku (m.in. kryta hala, hotel), dogodna lokalizacja w centralnej Polsce z bezpośrednim dojazdem autostradą A2 i drogą E1, a przede wszystkim zaangażowanie i profesjonalizm organizatorów sprawiają, że KJ Champion wydaje się być idealnym miejscem do przeprowadzenia wysokiej rangi zawodów rajdowych.
Swój udział zapowiedziały już zagraniczne ekipy – m.in. stadniny Le Barthas i Hypolyte z Francji, nieoficjalnie mówi się też o gościach z Bliskiego Wschodu. Organizatorami zawodów są: KJ Champion, Yves Richardier i Polski Związek Jeździecki. Patronat medialny nad imprezą objął portal polskiearaby.pl .

Kontakt z organizatorami:

KJ Champion
Ciosny 54
95-001 Biała k.Łodzi
tel. +48 603774816
[email protected]
www.endurance.com.pl (strona w przygotowaniu)

International Endurance Riding Competitions / Ciosny – zaproszenie (pdf)

International Endurance Riding Competitions / Ciosny – warunki (Word)

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.