Reklama
Przygotowania do Pucharu Narodów

Aktualności

Przygotowania do Pucharu Narodów

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Logo VZAP
Logo VZAP

Na stronie Niemieckiego Związku Hodowców i Miłośników Konia Arabskiego (VZAP) pojawiła się już zapowiedź jubileuszowego, 25. Pucharu Narodów w Akwizgranie.

Poza prezentacją filmową organizatorzy umieścili kompletne informacje (m.in. zaproszenie, oferty dla ogłoszeniodawców, sponsorów i gości VIP, plan dojazdu, listę hoteli),
dotyczące rozgrywanych w ten szczególny weekend imprez – czyli Czempionatu Narodowego Niemiec, Międzynarodowego Pokazu koni Shagya, angloarabskich i półkrwi arabskiej (28.09) oraz Pucharu Narodów (29-30.09). Udostępniono również wizytówki ekip sędziowskich wszystkich pokazów.

Podczas tegorocznego Pucharu Narodów, już po raz drugi wręczone zostaną też tytuły Arabian Futurity Europe dla koni pochodzących ze stanówek nasieniem licytowanym w styczniu/lutym tego roku poprzez portal www.arabian-futurity.com lub pochodzących po ogierach nominowanych przez portal Arabian Futurity (w zeszłym roku laureatkami tytułu zostały m.in. Lady Aymona DD po Psytadel i Vergil po El Amin).

Ci, którzy nie wybierają się do Akwizgranu, mogą skorzystać z udostępnionego już połączenienia Live Stream z przekazem na żywo – w wersji o lepszej i gorszej jakości, do wyboru.

Skrót do strony z informacją o wydarzeniach w Akwizgranie 2007:
http://vzap-server.de/eng/index.php?option=com_content&task=view&id=57&Itemid=43

 

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.