Reklama
Ruszyła jeździecka telewizja

Aktualności

Ruszyła jeździecka telewizja

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
TV 9
TV 9

Internetowa wersja stacji telewizyjnej TV9 uruchomiła Magazyn HIPIKA poświęcony sportom konnym. Premierowa emisja sponsorowanych programów o sportach konnych planowana jest w ramówce w soboty w godzinach 21:30–23:30, powtórki zaś w niedziele, wtorki i czwartki od 6:00 do 8:00 oraz w poniedziałki, środy i piątki od 21:30 do 23:30.

Pierwsza część, trwająca 25 minut, to reportaż z Toru Wyścigów Konnych Służewiec, a w nim m.in. wypowiedzi prezesa Polskiego Klubu Wyścigów Konnych – Feliksa Klimczaka, wywiad z trener Dorotą Kałubą, migawki z pracy na torze roboczym oraz z gonitw.
Reportaż zawiera ciekawostki z historii służewieckiego toru, lecz co ważniejsze, porusza problem sytuacji polskich wyścigów, ich celu i znaczenia, przynajmniej z punktu widzenia obecnego organizatora.

Materiały prezentowane są w technologii strumieniowej, czyli można je oglądać za pomocą przeglądarki Real Player (dostępne są też poprzez stronę TV9), w dwóch prędkościach (256 Kb/sek. lub 512 Kb/sek.), bez możliwości zapisu na dysku komputera. Programy są jednak gromadzone na serwerach, można więc je oglądać wielokrotnie. Oglądanie transmisji Magazynu Hipika, w przeciwieństwie do innych magazynów tematycznych jest, przynajmniej na razie, bezpłatne.

www.tv9.pl

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.