Reklama
ECAHO w nowej oprawie

Aktualności

ECAHO w nowej oprawie

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
logo ECAHO
logo ECAHO

Europejska Organizacja Konia Arabskiego (ECAHO) od niedawna ma nową stronę internetową. Otwierana efektownym intro i zapowiadającym zmiany organizacyjne listem od wybranego w tym roku, nowego przewodniczącego – Willy’ego Ludera, strona ma dużo bardziej atrakcyjny i przejrzysty układ. Jest tu np. część poświęcona strukturom ECAHO i aktywnym członkom komisji sędziowskich, dyscyplinarnych i ringstewardów ECAHO. Każdy z członków ma swoją wizytówkę ze zdjęciem oraz opisem doświadczenia i kariery zawodowej oraz zainteresowań. Uaktualniono też cześć poświęconą wynikom, podzieloną na pokazy i imprezy sportowe (są już dostępne m.in. wyniki pokazów w Akwizgranie z minionego weekendu).

Nowością na stronie ECAHO są też galerie z wydarzeń (na razie jedynie z tegorocznego Stadl Paura – z wykorzystaniem zdjęć naszego stałego współpracownika Mateusza Jaworskiego), wyszukiwarka, licznik bieżących gości oraz archiwum newsów umieszczone na odrębnej podstronie. Pewną wadą z kolei jest to, że newsy bieżące rozmieszczone są nieco chaotycznie.
Wyodrębniono również wyraźnie patronów – Al Shaqab Stud i Związek Hodowców z Emiratów Arabskich…

Bez zmian pozostała na razie strefa z obowiązującymi w bieżącym sezonie dokumentami do pobrania.

www.ecaho.org

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.