Reklama
ECAHO w nowej oprawie

Aktualności

ECAHO w nowej oprawie

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
logo ECAHO
logo ECAHO

Europejska Organizacja Konia Arabskiego (ECAHO) od niedawna ma nową stronę internetową. Otwierana efektownym intro i zapowiadającym zmiany organizacyjne listem od wybranego w tym roku, nowego przewodniczącego – Willy’ego Ludera, strona ma dużo bardziej atrakcyjny i przejrzysty układ. Jest tu np. część poświęcona strukturom ECAHO i aktywnym członkom komisji sędziowskich, dyscyplinarnych i ringstewardów ECAHO. Każdy z członków ma swoją wizytówkę ze zdjęciem oraz opisem doświadczenia i kariery zawodowej oraz zainteresowań. Uaktualniono też cześć poświęconą wynikom, podzieloną na pokazy i imprezy sportowe (są już dostępne m.in. wyniki pokazów w Akwizgranie z minionego weekendu).

Nowością na stronie ECAHO są też galerie z wydarzeń (na razie jedynie z tegorocznego Stadl Paura – z wykorzystaniem zdjęć naszego stałego współpracownika Mateusza Jaworskiego), wyszukiwarka, licznik bieżących gości oraz archiwum newsów umieszczone na odrębnej podstronie. Pewną wadą z kolei jest to, że newsy bieżące rozmieszczone są nieco chaotycznie.
Wyodrębniono również wyraźnie patronów – Al Shaqab Stud i Związek Hodowców z Emiratów Arabskich…

Bez zmian pozostała na razie strefa z obowiązującymi w bieżącym sezonie dokumentami do pobrania.

www.ecaho.org

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.