Reklama
Informacja o współpracy z Ad.netem

Aktualności

Informacja o współpracy z Ad.netem

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

W związku z przyłączeniem się naszego portalu do sieci reklamowej Ad.net i emocjami, jakie budzi ten fakt, informujemy, że:

– portal polskiearaby.pl jest przedsięwzięciem niezależnym i niekomercyjnym („niekomercyjne” oznacza „nie nastawione na zysk”, nie zaś „wykluczające jakikolwiek zwrot kosztów”)
– nie posiadamy dotacji ani sponsora
– nie organizujemy zbiórek ani aukcji na rzecz portalu
– dostęp do wszystkich treści na portalu jest bezpłatny dla wszystkich użytkowników
– reklamy pojawiające się w portalu są generowane przez sieć i nie mamy wpływu na ich treść oraz formę.

Wszystkim nam zależy na tym, by portal polskiearaby.pl zawierał jak najwięcej ekskluzywnych treści (reportaży, własnych relacji z najważniejszych wydarzeń, artykułów problemowych, itp.). Zamierzamy także rozwijać jego funkcjonalność (m.in. rozszerzyć możliwości oferowane przez Forum). Przyłączenie się do sieci reklamowej jest korzystne zarówno dla właścicieli, jak i użytkowników portalu polskiearaby.pl – pozwoli bowiem na przeznaczenie na rozwój portalu większych niż do tej pory środków.

Niezależność każdego medium, czy to w Internecie, czy w eterze, czy na papierze, jest dość kosztowna. Portal polskiearaby.pl wolny jest od wszelkich nacisków, nie jest związany z żadną organizacją ani ośrodkiem władzy. Także reklamodawcy nie mają najmniejszego wpływu na ukazujące się tutaj treści (podobnie jak my nie mamy wpływu na dobór reklamodawców). Jesteśmy przekonani, że to zdrowa sytuacja i nie pragniemy jej zmieniać. Nie widzimy żadnego racjonalnego powodu, dla którego mielibyśmy unikać jedynego znanego na wolnym rynku sposobu gwarantującego niezależność każdemu medium, a mianowicie emisji reklam.

Życzymy wielu pozytywnych wrażeń,
wydawca i właściciele portalu polskiearaby.pl

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.