Reklama
Ogiery ze zniżką dla użytkowników portalu

Aktualności

Ogiery ze zniżką dla użytkowników portalu

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Redakcja Alim Editrice (wydawca m.in. magazynu „Tutto Arabi”) już wkrótce wyda III edycję katalogu „Stallions of the World” – zbioru czynnych w hodowli ogierów czystej krwi arabskiej z całego świata. W poprzednich edycjach znalazły się reklamy znanych ogierów bliskowschodnich, europejskich i amerykańskich. Katalog rozprowadzany jest na najważniejszych pokazach Europy i Bliskiego Wschodu, a także w USA.

Wstępem do każdego wydania katalogu są artykuły poświęcone najwybitniejszym ogierom w historii hodowli. W tym roku wśród tej plejady gwiazd znalazł się polski Eukaliptus (w artykule autorki tego tekstu).

Redakcja Alim Editrice przygotowała również specjalną ofertę dla polskich hodowców, odwiedzających portal polskiearaby.pl!
Jeszcze do 7 lipca właściciele ogierów z Polski mogą nadsyłać materiały do reklamy w katalogu. Każda reklama będzie miała 2 strony. Złożą się na nią:

– zdjęcie ogiera (w rozdzielczości minimum 300 dpi, jpg/tiff/eps)
– rodowód ogiera do 4. pokolenia
– dane kontaktowe właściciela (ew. logo)

Cena reklamy dla polskich hodowców powołujących się na polskiearaby.pl wynosi 700 EUR zamiast cennikowych 1000 EUR.
Materiały opatrzone takim dopiskiem należy wysyłać e-mailem na adres redakcji Tutto Arabi: [email protected] .
Polscy hodowcy powołujący się na polskiearaby.pl będą również mogli skorzystać z 20% rabatu na zakup katalogu (cena bez rabatu: 50 EUR).

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.