Reklama
Ogiery ze zniżką dla użytkowników portalu

Aktualności

Ogiery ze zniżką dla użytkowników portalu

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Redakcja Alim Editrice (wydawca m.in. magazynu „Tutto Arabi”) już wkrótce wyda III edycję katalogu „Stallions of the World” – zbioru czynnych w hodowli ogierów czystej krwi arabskiej z całego świata. W poprzednich edycjach znalazły się reklamy znanych ogierów bliskowschodnich, europejskich i amerykańskich. Katalog rozprowadzany jest na najważniejszych pokazach Europy i Bliskiego Wschodu, a także w USA.

Wstępem do każdego wydania katalogu są artykuły poświęcone najwybitniejszym ogierom w historii hodowli. W tym roku wśród tej plejady gwiazd znalazł się polski Eukaliptus (w artykule autorki tego tekstu).

Redakcja Alim Editrice przygotowała również specjalną ofertę dla polskich hodowców, odwiedzających portal polskiearaby.pl!
Jeszcze do 7 lipca właściciele ogierów z Polski mogą nadsyłać materiały do reklamy w katalogu. Każda reklama będzie miała 2 strony. Złożą się na nią:

– zdjęcie ogiera (w rozdzielczości minimum 300 dpi, jpg/tiff/eps)
– rodowód ogiera do 4. pokolenia
– dane kontaktowe właściciela (ew. logo)

Cena reklamy dla polskich hodowców powołujących się na polskiearaby.pl wynosi 700 EUR zamiast cennikowych 1000 EUR.
Materiały opatrzone takim dopiskiem należy wysyłać e-mailem na adres redakcji Tutto Arabi: [email protected] .
Polscy hodowcy powołujący się na polskiearaby.pl będą również mogli skorzystać z 20% rabatu na zakup katalogu (cena bez rabatu: 50 EUR).

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.