Reklama
Lubochnia Arabians
Lubochnia Arabians
Wkrótce premiera „Drogi do chwały”

Aktualności

Wkrótce premiera „Drogi do chwały”

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Realizowany przez Jen Miller i Sophie Pegrum z Horsefly Films dokument o historii koni arabskich w Polsce „Droga do chwały” („Path to Glory: The Rise & Rise of the Polish Arabian Horse”) jest już na ukończeniu! Premierę zapowiedziano na 16 kwietnia. Pokaz filmu odbędzie się w sobotni wieczór podczas Pucharu Hodowców (Arabian Breeders World Cup) w Las Vegas, w Southpoint Casino Cinemark Theater.

Autorki filmu zbierały fundusze potrzebne do zakończenia prac przez internet (o czym informowaliśmy na naszym portalu). 102 darczyńców ofiarowało w sumie 9.375 USD, podczas gdy minimalna kwota gwarantująca sukces projektu wynosiła 4.500 USD. Film jest więc efektem nie tylko ciężkiej pracy dokumentalistek, ale także hojności wielbicieli koni arabskich z całego świata.
Szczegóły dotyczące nabywania biletów na premierę, dystrybucji filmu oraz zwiastun znajdują się na stronie Horsefly Films: http://horseflyfilms.com/preview/pathtoglory.html

Relacja z amerykańskiej premiery Path to Glory. Pobierz artykuł w wersji angielskiej jako PDF»

 

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.