Reklama
Dzień otwarty, prezentacja i sprzedaż w StanRed Arabians

Aktualności

Dzień otwarty, prezentacja i sprzedaż w StanRed Arabians

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Fot. Wioletta Ciołkiewicz
Fot. Wioletta Ciołkiewicz

Stadnina koni Pawła Redestowicza, znana do tej pory pod nazwą Klwaty, zmienia wizerunek oraz organizuje Dzień Otwarty połączony ze sprzedażą koni. Nowa nazwa stadniny to StanRed Arabians, a termin imprezy, która zainauguruje nowy etap jej działalności to 10 sierpnia. Goście zaproszeni są na godz. 13.00 na lunch, po którym nastąpi prezentacja koni, przyjmowanie ofert, a potem otwarcie kopert i zakończenie sprzedaży, a następnie wspólna zabawa.

Stadnina zmienia nie tylko nazwę, odnawia także całkowicie swój wygląd, a także stronę internetową. Ma nowe pomysły hodowlane, oferuje także lokalizację – na najwyższym poziomie – do przyjmowania gości oraz organizowania imprez. Będący na ukończeniu dom gościnny, oprócz kolekcji egzotycznych zwierząt, mieści centrum spa (siłownia, łaźnie parowa i sucha, basen kryty, jacuzzi, sala do masażu, sala do pokera, sala konferencyjna) oraz pokoje.

Etnodrons Psyche, fot. Wioletta Ciołkiewicz
Etnodrons Psyche, fot. Wioletta Ciołkiewicz

Przebudowie podlega również część stajenna.

StanRed, stadnina mogąca poszczycić się niemałymi sukcesami hodowlanymi – to tu przyszły na świat, wyhodowane przez Stanisława Redestowicza, tak znane konie, jak Primadonna, Kashira, Etnodrons Psyche, czy Fireball – postanowiła zaoferować 20 koni o jakości i cenach na każdą kieszeń, przy okazji dając też szansę innym hodowcom prywatnym na dołączenie swoich koni do jej oferty. Na liście sprzedażnej znalazły się zarówno gwiazdy pokazów prywatnej hodowli, jak i konie hodowli państwowej, a także konie hodowlane i użytkowe oraz młodzież. Celem aukcji, jak zaznaczają organizatorzy, nie jest uzyskanie wysokich kwot, lecz przyjemne

Orlanka, fot. Wioletta Ciołkiewicz
Orlanka, fot. Wioletta Ciołkiewicz

spotkanie i szansa dla hodowców na wymianę doświadczeń oraz kupno konia będącego w zasięgu możliwości przeciętnego miłośnika arabów. Oferty będą składane i ogłaszane anonimowo – wygrywa najwyższa oferta spełniająca oczekiwania właściciela konia.

Organizatorzy spodziewają się wielu odwiedzin, nie tylko z kraju, ale i zagranicy. Termin imprezy – tuż po Dniach Konia Arabskiego, jest bowiem dogodny dla zagranicznych gości.

Więcej szczegółów oraz lista koni na sprzedaż: www.stanred.arabhorsepromotion.com

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.