Reklama
Dzień Otwarty w SK Chrcynno-Pałac

Aktualności

Dzień Otwarty w SK Chrcynno-Pałac

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Pałac w Chrcynnie, fot. Michał Bałkowski
Pałac w Chrcynnie, fot. Michał Bałkowski

Równolegle z Dniami Konia Arabskiego (13 sierpnia tego roku) SK Chrcynno-Pałac zaprasza na kolejny już, trzeci Dzień Otwarty. Prócz okazji do zakupu pięknych koni, będzie to także, jak poprzednio, miłe spotkanie towarzyskie. „Chcemy zaprezentować wszystkim zainteresowanym klientom, fotografom i miłośnikom nasze konie – mówi hodowczyni Alicja Poszepczyńska. – W stadninie jest pełna mobilizacja, wszystko przygotowane jest na przyjazd gości. Można się spotkać, porozmawiać podczas poczęstunku, zobaczyć prezentację koni na sprzedaż oraz pokaz elitarnych klaczy hodowlanych mieszkających w naszych stajniach. Można też po prostu pójść na spacer po parku i stadninie”. Gospodarze spodziewają się ok. setki gości z kraju i zagranicy. „Poprzednie imprezy były bardzo udane – dodaje Alicja Poszepczyńska. – Odwiedziło nas wiele osób, znajomości się zacieśniły. Otrzymaliśmy mnóstwo pięknych zdjęć naszych koni od gości. Jest to bardzo dobra promocja stadniny, która pomaga także w sprzedaży koni”.

Psyche Keret, fot. Marta Wołtosz
Psyche Keret, fot. Marta Wołtosz

SK Chrcynno-Pałac jest domem wielu koni, które są gwiazdami ringów międzynarodowych. Jej wychowankowie regularnie pojawiają się wśród najbardziej docenianych koni Polskiego Czempionatu Narodowego, Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Koni Czystej Krwi Arabskiej, Pucharu Narodów, Czempionatu Europy oraz Świata. Najbardziej znane klacze z tej stadniny to Psyche Kreuza (Ekstern – Pallas-Atena/Ecaho), jej pełna siostra Psyche Victoria, Chaos Persefona (Poganin – Ceres/Ganges), czy Echo Aurora (Eternity Ibn Navarrone-D – Echo Afrodyta/Piaff). Ostatnio, podczas Wiosennego Młodzieżowego Pokazu w Białce jeden z najmłodszych wychowanków tej stadniny, syn Khidara i Psyche Victorii – Psyche Keret, został wiceczempionem ogierków. SK Chrcynno-Pałac odnosi także sukcesy w rywalizacji sportowej. Jej podopieczni to m.in. Echo Apollo (Piaff – Echo Kallisto/Pamir), Galahad (Werbum – Granada/Monogramm) i Echo Adonis (Al Maraam – Echo Kallisto/Pamir), zdobywcy medali, pucharów i nagród podczas Sportowych Mistrzostw Polski Koni Arabskich i wielu innych zawodów sportowych.

www.chrcynno-palac.pl

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.