Reklama
Kanz Albidayer i Marajj łatwo dostępne w Polsce!

Aktualności

Kanz Albidayer i Marajj łatwo dostępne w Polsce!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Kanz Albidayer, fot. Glenn Jacobs
Kanz Albidayer, fot. Glenn Jacobs

Miło nam poinformować, że w sezonie 2013 łatwo dostępne w Polsce będzie mrożone nasienie ogierów Kanz Albidayer oraz Marajj. Ogiery reprezentować będzie portal polskiearaby.pl.

Kanz Albidayer to młody (urodzony w 2009), gniady syn ogiera Ajman Moniscione oraz bardzo żeńskiej klaczy DL Marielle (po Marwan Al Shaqab), pełnej siostry czempiona świata Marajja. W linii matki można zauważyć znaczący wpływ polskich koni, Baska oraz Eukaliptusa, pradziadka klaczy. Zarówno jego matka, jak i babka RGA Kouress to jedne z najbardziej pożądanych klaczy w hodowli koni arabskich na Bliskim Wschodzie i w USA. W grudniu urodziło się już pierwsze źrebię po ogierze Kanz Albidayer – bardzo obiecujące!

Kanz ma za sobą ogromnie udaną karierę pokazową. Zdobywał złote medale na pokazach w Sharjah, Dubaju, Ajmanie. Kilkakrotnie nagradzany za piękną głowę (Best Head), m.in. w Menton, gdzie został także srebrnym medalistą w kategorii ogierów młodszych.

Marajj, fot. April Visel
Marajj, fot. April Visel

Pełny brat jego matki, Marajj (ur. 2004), to uznany gwiazdor międzynarodowych ringów, Czempion Świata oraz wielu innych pokazów na trzech kontynentach, ojciec czempionów w 20 krajach świata. Uważany za jednego z najlepszych synów Marwana Al Shaqab. Daje źrebięta o wyjątkowej jakości, przekazując im swoje najlepsze cechy: niewiarygodnie długą szyję, perfekcyjną głowę i prawidłową budowę. Jego potomkowie, w barwach różnych krajów, zdobywają laury na międzynarodowych pokazach.

Kariera pokazowa Marajja obejmuje m.in. zwycięstwa w Scottsdale, w Ajmanie i Katarze, a także w Paryżu, gdzie został Młodzieżowym Czempionem Świata.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]

Więcej szczegółów już wkrótce w Katalogu Ogierów 2013!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.