Reklama
Jesteśmy w finale ESMA 2013! Teraz walczymy o zwycięstwo w naszej kategorii

Aktualności

Jesteśmy w finale ESMA 2013! Teraz walczymy o zwycięstwo w naszej kategorii

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Zapomnij o nominacjach do Oscara! Ogłoszono finalistów konkursu 2013 PagePlay Ecuestrian Social Media Awards. Nasz portal znalazł się w wyselekcjonowanej pierwszej dziesiątce witryn w kategorii „Best use of social media in North-West Europe” („Najlepsze wykorzystanie mediów społecznościowych w Europie Północno-Zachodniej”). To oznacza, że walczymy teraz o zwycięstwo! Polskiearaby.com są jedyną finałową witryną w tej grupie, która dedykowana jest jednej, konkretnej rasie koni.

Zgłoszenia do konkursu nadeszły z przeszło 90 krajów, a rywalizacja była ostrzejsza niż kiedykolwiek. Międzynarodowe jury, wybierając finałowe dziesiątki w każdej kategorii, wzięło pod uwagę przede wszystkim podawane przez nominujących uzasadnienia oraz rozumienie zasad rządzących mediami społecznościowymi przez zgłoszone witryny.

Do 8 lutego trwa głosowanie online na finalistów. Zwycięzcy każdej z kategorii powalczą o główną, honorową nagrodę konkursu – World Award.

Wszystkich naszych użytkowników i sympatyków zapraszamy do wspólnej zabawy. Zagłosuj na polskiearaby.pl! Głosowanie jest łatwe, dużo łatwiejsze niż nominowanie. Nie trzeba pisać uzasadnień, ani podawać linków. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Wejdź na stronę http://www.equestriansocialmediaawards.com/finalists
  2. Znajdź kategorię nr 25: Best use of social media in North-West Europe.
  3. Otwórz kategorię, klikając w czarny pasek z jej nazwą.
  4. Kliknij w pole po lewej stronie obok nazwy portalu: polskiearaby.pl.
  5. Przesuń stronę w dół, tam wpisz swój adres e-mail i kliknij, że zgadzasz się na warunki („terms and conditions”) oraz, opcjonalnie, na otrzymywanie powiadomień.
  6. Kliknij guzik „submit”.

To wszystko! Głosować można do 8 lutego. Z góry dziękujemy!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.