Reklama
Nagrody i wyróżnienia dla polskich hodowców

Aktualności

Nagrody i wyróżnienia dla polskich hodowców

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Wczoraj w Janowie Podlaskim zakończył się XVII Walny Zjazd Polskiego Związku Hodowców Koni Arabskich (PZHKA). Decyzją Zarządu, nagrody i wyróżnienia (jak czytamy na nowej stronie Związku) otrzymali tym razem:

Nagrody:

– Hodowca Roku 2012 w kategorii Pokazy: pp. Goździalscy, Stadnina Falborek Arabians, za sukcesy ogierka Emarc (QR Marc – Eksterna/Ekstern), który w 2012 roku zdobył m.in. tytuł Wiceczempiona Polski Ogierów Młodszych.

– Hodowca Roku 2012 w kategorii Sport: pp. Poszepczyńscy, Stadnina Koni Chrcynno-Pałac, za sukcesy konia Galahad (Werbum – Granada/Monogramm), który w 2012 roku zdobył m.in. tytuł Mistrza Polski Koni Arabskich w Ujeżdżeniu oraz Wicemistrza w kategorii Native Costume.

– Hodowca Roku 2012 w kategorii Rajdy: Krystyna Chmiel, za sukcesy konia Eomer (Werter – Efrema/Pesal), który w 2012 roku zajął IV miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów i Młodych Jeźdźców oraz uplasował się na 19. miejscu rankingu FEI w kategorii koni dosiadanych przez młodych jeźdźców.

Wyróżnienia:

– w kategorii Wyścigi: Krzysztof Zakolski, za bardzo dobre wyniki ogiera Wielki Damati (Ontario HF – Wielka Dama/El Amor) i klaczy Wielka Damira (Ontario HF – Wielka Dama/El Amor), których ojcem jest najlepszy wyścigowy reproduktor roku, importowany w 2007 roku przez Czesława Witko.

– w kategorii Pokazy: pp. Poszepczyńscy, Stadnina Koni Chrcynno-Pałac, za sukcesy ogierka Psyche Keret (Khidar – Psyche Victoria/Ekstern), który w 2012 roku zdobył m.in. tytuły Wiceczempiona Ogierków na pokazie w Białce i Top Ten Czempionatu Świata Ogierków Rocznych.

– w kategorii Pokazy: Marek Kondrasiuk, za sukcesy klaczki Noumea (Ekstern – Noc/Pesal), która w 2012 roku zdobyła medale na międzynarodowych pokazach w Egipcie, dokąd została eksportowana pod koniec roku.

Gratulacje dla wszystkich laureatów!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.