Reklama
Wyniki 7. Arabian Breeders World Cup w Las Vegas online

Aktualności

Wyniki 7. Arabian Breeders World Cup w Las Vegas online

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Witryna Arabianhorseresults na bieżąco podaje wyniki 7. Arabian Breeders World Cup. Pokaz, który rozpoczęły klasy amatorskie (ATH), trwa od czwartku w Las Vegas (USA). Witryna iEquine udostępnia relację na żywo.

Największe emocje dla polskich miłośników koni arabskich spodziewane są w sobotę 20 kwietnia, gdy występować będzie janowski Pogrom (QR Marc – Pętla po Visbaden), obecnie dzierżawiony przez Midwest Arabian. Ogier, który ma już na koncie tytuły Czempiona Ogierów Starszych oraz Czempiona Supreme ze Scottsdale, pokazany będzie w klasie czterolatków. Przypomnijmy, że Pogrom był pierwszym polskim ogierem, który zdobył tytuł Czempiona Ogierów w Scottsdale od czasów El Paso.

Z kolei w klasie dwulatków wystąpi Excalibur E.A., syn szeroko użytego w ubiegłym sezonie w Polsce og. Shanghai E.A. Excalibur, zwycięzca klasy ze Scottsdale 2013 i Czempion Ogierów Rocznych USA 2012 reprezentuje barwy Estancia Las Rosas z Urugwaju.

W sobotę, podczas uroczystej wieczornej parady World Cup Stallion Parade, zapowiadany jest występ michałowskiej hodowli Emigranta (Ararat – Emigrantka po Eukaliptus), własności Valley Oak Arabians.

Wyniki pokazu można znaleźć tutaj:
Link

Relacja na żywo:
Link

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.