Reklama
Zapowiadany jest kolejny pokaz Arabia-Polska

Aktualności

Zapowiadany jest kolejny pokaz Arabia-Polska

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Po roku przerwy powrócić ma pokaz Arabia-Polska, tym razem o kategorii ECAHO C-Int. (międzynarodowy pokaz klasy C). Organizacją II Warszawskiego Festiwalu Koni Arabskich Czystej Krwi pod patronatem JE Ambasadora Arabii Saudyjskiej zajął się Buksza Polo & Riding Club. Impreza ma się odbyć na terenie klubu w Górze Kalwarii, w dn. 29-30 czerwca (sobota-niedziela). Znana jest, jak na razie, połowa składu sędziowskiego: Tomasz Tarczyński (Polska) i Karl-Heinz Stockle (Niemcy).

Organizator zapowiada, że powoła fundusz nagród pieniężnych w wysokości 100% wartości kwot wpłaconych na fundusz nagród przez uczestników zgłaszających konie do pokazu. Suma ta stanowić będzie fundusz nagród, pomniejszony o 20%, które zostaną przeznaczone na obsługę pokazu i wypłat. Nagrody pieniężne mają być wypłacane wg następujących zasad: 45% funduszu nagród zostanie przeznaczone na nagrody dla zwycięzców klas (tylko pierwsze miejsca); 45% funduszu na nagrody dla czempionów (tylko pierwsze miejsca); 5% funduszu nagród na nagrodę%alttext%dla Best in Show; 5% funduszu nagród na nagrodę specjalną w gestii organizatora.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 czerwca. Koszt zapisu konia to 350 zł, opłata za boks to również 350 zł. Właściciele, którzy zdecydują się uczestniczyć w rywalizacji o nagrody finansowe muszą wnieść dodatkową opłatę na fundusz nagród w wysokości 150 złotych.

Więcej informacji: [email protected]

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy
Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.