Reklama
Lubochnia Arabians
Lubochnia Arabians
Pokaz Arabia-Polska już w najbliższy weekend

Aktualności

Pokaz Arabia-Polska już w najbliższy weekend

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Pokaz Arabia-Polska (II edycja), mający afiliację ECAHO C-Int. (międzynarodowy pokaz klasy C), odbędzie się w sobotę i niedzielę 29-30.06 na terenie Buksza Polo & Riding Club (adres: Obręb, Lipowa 5, 05-530 Góra Kalwaria). Zgłoszono 54 konie. Obsadzone są wszystkie klasy.

Skład sędziowski to: Irina Stigler (Rosja), Josy Everars (Belgia) i Cristian Moschini (Włochy).

W sobotę konie rywalizować będą w klasach, w godz. 10.30–16.30. Dekoracja zwycięzców przewidziana jest po każdej klasie. Po prezentacji organizatorzy, czyli Burmistrz Góry Kalwarii i gospodarze – rodzina PP. Olbrychów, zapraszają wystawców na koktajl w dworze w Bukszy oraz na prywatny pokazowy mecz polo.

W niedzielę odbędą się czempionaty (11.00–14.00). Przez cały dzień trwać będzie również piknik orientalny oraz festiwal kuchni orientalnej. O 15.00 przewidziane są finałowe gry turnieju polo Arabia-Polska Trophy.

Paweł Olbrych, organizator pokazu, powiedział polskimarabom.com:
– Organizacja imprez hipicznych różnego typu to nie moda, a misja! Każdy, kto może coś zrobić dla polskiej hipiki w jej dowolnej odmianie, powinien to robić. A moda na udane imprezy plenerowe, pomyślane jako połączenie zabawy, pikniku, atrakcji i koni jest wieczna. Ważne, by taka impreza była w dobrym miejscu i z ciekawym programem towarzyszącym, bo nie samym koniem ludzie żyją. I wreszcie, powinna być organizowana dobrze – nie tylko w kontekście hipicznym, ale również, a może przede wszystkim, marketingowym. Cieszymy się, że udało się pozyskać partnerów, których wkład finansowy umożliwił organizację pokazu Arabia-Polska.

Wstęp na imprezę jest wolny. Dostępne będą miejsca: zwykłe, VIP dla wystawców i partnerów oraz przy stolikach SuperVIP (za wcześniejszą rezerwacją i opłatą).
Parking jest płatny 20 zł od pojazdu.

Wskazówki, jak trafić:
Z Warszawy należy jechać do Piaseczna (ok. 15 km).
Przed Piasecznem skręcić w kierunku na Górę Kalwarię.
Po ok. 7 km minąć skręt na Zalesie Górne i skręcić w następną drogę w prawo (drogowskaz na
Orzeszyn).
Po 9 km, przed kościołem w Sobikowie, skręcić w prawo.
Po ok. 1 km minąć skręt w lewo do wsi Obręb.
Jechać dalej prosto, po ok. 300 m skręcić w prawo w polną drogę. Dwór widać z daleka.

Mapka dostępna jest na stronie bukszapolo.pl.

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.