Reklama
Zaproszenie na Mistrzostwa Polski Młodych Koni

Aktualności

Zaproszenie na Mistrzostwa Polski Młodych Koni

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Szef Komisji Rajdów Ryszard Zieliński oraz KJ Champion serdecznie zapraszają na kolejne Mistrzostwa Polski Młodych Koni w Sportowych Rajdach Konnych.

W dniach 20-21 września 2013 Klub Jeździecki Champion będzie gospodarzem Mistrzostw Polski Młodych Koni w Sportowych Rajdach Konnych, które odbywać się będą pod patronatem PZHK. Konie rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych: czteroletnie na dystansie 33,4 km, pięcioletnie na dystansie 43,4 km, a sześciolatki będą miały do pokonania 80 km. Starty rozpoczną się 21 września (w sobotę) o godzinie 8.30, a uroczyste zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 19.00. Jest ogromną wolą organizatorów, a także środowiska rajdowego, aby tegoroczną edycją MPMK – oprócz zawodników – zainteresować jak najszersze środowiska. W pierwszej kolejności myślimy o hodowcach, właścicielach i miłośnikach koni arabskich, małopolskich, a także innych ras, które próbują swych sił w rajdach. Pragniemy również zaprosić i zainteresować naszą dyscypliną środowisko wyścigowe, jako że spora część koni arabskich po torach trafia właśnie do rajdów. Postaramy się przedstawić rajdy jako alternatywę dla hodowców, właścicieli koni i ich użytkowników. Po zakończeniu zawodów planowane jest uhonorowanie hodowców najlepszych w ostatnich latach polskich koni rajdowych, które odniosły światowe sukcesy. Wszystkim zainteresowanym chętnie opowiemy o naszej ulubionej dyscyplinie. Mamy również nadzieję, że w miłej atmosferze będzie szansa, aby zastanowić się nad wykorzystaniem potencjału użytkowego polskich koni arabskich, jak i półkrwi. Młode konie to zawsze nadzieja dla hodowców, właścicieli, sportowców, miłośników. Pragniemy zaprosić Państwa na Mistrzostwa Polski z nadziejami na lepsze jutro polskiej hodowli, rajdów i jeździectwa.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.