Reklama
Zaproszenie na Mistrzostwa Polski Młodych Koni

Aktualności

Zaproszenie na Mistrzostwa Polski Młodych Koni

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Szef Komisji Rajdów Ryszard Zieliński oraz KJ Champion serdecznie zapraszają na kolejne Mistrzostwa Polski Młodych Koni w Sportowych Rajdach Konnych.

W dniach 20-21 września 2013 Klub Jeździecki Champion będzie gospodarzem Mistrzostw Polski Młodych Koni w Sportowych Rajdach Konnych, które odbywać się będą pod patronatem PZHK. Konie rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych: czteroletnie na dystansie 33,4 km, pięcioletnie na dystansie 43,4 km, a sześciolatki będą miały do pokonania 80 km. Starty rozpoczną się 21 września (w sobotę) o godzinie 8.30, a uroczyste zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 19.00. Jest ogromną wolą organizatorów, a także środowiska rajdowego, aby tegoroczną edycją MPMK – oprócz zawodników – zainteresować jak najszersze środowiska. W pierwszej kolejności myślimy o hodowcach, właścicielach i miłośnikach koni arabskich, małopolskich, a także innych ras, które próbują swych sił w rajdach. Pragniemy również zaprosić i zainteresować naszą dyscypliną środowisko wyścigowe, jako że spora część koni arabskich po torach trafia właśnie do rajdów. Postaramy się przedstawić rajdy jako alternatywę dla hodowców, właścicieli koni i ich użytkowników. Po zakończeniu zawodów planowane jest uhonorowanie hodowców najlepszych w ostatnich latach polskich koni rajdowych, które odniosły światowe sukcesy. Wszystkim zainteresowanym chętnie opowiemy o naszej ulubionej dyscyplinie. Mamy również nadzieję, że w miłej atmosferze będzie szansa, aby zastanowić się nad wykorzystaniem potencjału użytkowego polskich koni arabskich, jak i półkrwi. Młode konie to zawsze nadzieja dla hodowców, właścicieli, sportowców, miłośników. Pragniemy zaprosić Państwa na Mistrzostwa Polski z nadziejami na lepsze jutro polskiej hodowli, rajdów i jeździectwa.

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.