Reklama
Relacja z Czempionatu Narodowego i Aukcji Pride of Poland 2014 w naszym dziale Pokazy

Aktualności

Relacja z Czempionatu Narodowego i Aukcji Pride of Poland 2014 w naszym dziale Pokazy

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Rekordzistka aukcji 2014 - Piacolla, fot. Krzysztof Dużyński
Rekordzistka aukcji 2014 – Piacolla, fot. Krzysztof Dużyński

W naszym dziale Pokazy opublikowaliśmy relację z Czempionatu Narodowego oraz Aukcji Pride of Poland 2014 (15-17 sierpnia). Artykułowi „Janów Podlaski 2014: sensacyjny Equator, zachwycająca Piacolla” towarzyszą zdjęcia Ewy Imielskiej-Hebdy, Katarzyny Karasewicz i Krzysztofa Dużyńskiego.

Gdyby oceniać sytuację makroekonomiczną po wynikach tegorocznej aukcji Pride of Poland, należałoby odtrąbić koniec kryzysu. Wiadomo jednak, że rynek koni arabskich rządzi się swoimi prawami i niekoniecznie odzwierciedla globalne tendencje. Mimo wszystko przez kilka lat odczuwało się pewne „ugięcie” – przyjeżdżało mniej kupców, notowano niższe ceny, więcej koni pozostawało niesprzedanych. Teraz mocno powiało optymizmem, a i atmosfera samej aukcji była o wiele lepsza, bo nawet te konie, które nie osiągnęły ceny rezerwowej i wróciły do stajni, budziły zainteresowanie; a przecież bywało już i tak, że wysiłki aukcjonera witała głucha cisza. W tym roku aukcja była prawdziwym świętem konia arabskiego, a nabywcy „nie dawali się prosić” i oferowali przyzwoite kwoty… czytaj dalej

Galeria zdjęć z Czempionatu Narodowego autorstwa Ewy Imielskiej-Hebdy

Aukcja Pride of Poland: Kronika towarzyska

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.