Reklama
Relacja z Czempionatu Narodowego i aukcji w dziale Pokazy

Aktualności

Relacja z Czempionatu Narodowego i aukcji w dziale Pokazy

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Prunella, fot. Krzysztof Dużyński
Prunella, fot. Krzysztof Dużyński

W naszym dziale Pokazy opublikowaliśmy relację z aukcji Pride of Poland i Summer Sale oraz z Czempionatu Narodowego 2017: Narodowy Czempionat 2017: Pogrom Best in Show, Zagrobla imponuje formą. Aukcja Pride of Poland: czas na zmianę formuły?

Zdjęcia: Ewa Imielska-Hebda i Krzysztof Dużyński

 

Dla miłośników koni czystej krwi kibicujących polskiej hodowli Święto Konia Arabskiego 2017 (11-14 sierpnia) nie było łatwym doświadczeniem, mimo pięknego jubileuszu 200-lecia stadniny w Janowie Podlaskim. Przez pierwsze dwa dni konie, prezenterzy, organizatorzy i publiczność zmagali się z iście tropikalnym upałem, trzeciego zaś z deszczem i chłodem. Ale z trudnymi warunkami atmosferycznymi wielbiciele koni arabskich radzą sobie nieźle i dla swej pasji gotowi są wiele znieść. Dopiero zakończona wielkim rozczarowaniem aukcja Pride of Poland, która zamknęła się najniższym wynikiem w historii tej imprezy: 410 tys. euro z aukcji głównej (sześć sprzedanych klaczy) i 144 tys. z Summer Sale (osiem klaczy), popsuła wszystkim humory… czytaj dalej

 

Relację z samej aukcji znajdziesz także w naszym dziale „Pride of Poland”:
Pride of Poland 2017

 

Galeria zdjęć finalistów Czempionatu Narodowego, autorstwa Ewy Imielskiej-Hebdy

Kronika towarzyska

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.