Reklama
Relacja z Czempionatu Narodowego w dziale Pokazy

Aktualności

Relacja z Czempionatu Narodowego w dziale Pokazy

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Fot. Ewa Imielska-Hebda
Fot. Ewa Imielska-Hebda

„Większa część tegorocznego lata charakteryzowała się upalną, słoneczną pogodą. A jak na złość, akurat 11 sierpnia, kiedy na torze służewieckim rozgrywane były klasy klaczy, od wczesnych godzin rannych lał ulewny deszcz. Klacze miały więc dodatkową „próbę dzielności” (podobnie jak prezenterzy, sędziowie i kibice) i nie pokazały wszystkich swoich atutów. Ale i tak córka Emandorii Emanolla kaszt. (po Vitorio TO) ruszyła się na 3×20 i z notą 93,33 wygrała klasę trzylatek, a w finale zdobyła Nagrodę za najlepszy ruch…” – o tegorocznym Czempionacie Narodowym, który odbył się w dn. 10-12 sierpnia na warszawskim Służewcu, pisze prof. Krystyna Chmiel w artykule ze zdjęciami Ewy Imielskiej-Hebdy – Jaka pogoda dla arabów? Czempionat Narodowy dla Michałowa.

 

XL Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi, w tym roku zorganizowany na warszawskim Służewcu, najwięcej sukcesów przysporzył Stadninie Koni Michałów, która zdobyła sześć medali, w tym trzy złote. W finale klaczy starszych wszystkie trzy medale „zgarnęła” hodowla spod Pińczowa, a przechodnią Nagrodę WAHO dla wybitnego przedstawiciela czystej krwi arabskiej także otrzymała wychowanka Michałowa, dziś już matrona, lecz nadal młoda duchem i świeża Zagrobla… czytaj dalej

 

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.