Reklama
Sesja zdjęciowa z Naifem Alwaselem wiosną

Aktualności

Sesja zdjęciowa z Naifem Alwaselem wiosną

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Naif Alwasel, fot. archiwum prywatne
Naif Alwasel, fot. archiwum prywatne

Podczas długiego majowego weekendu będzie szansa na sesję zdjęciową zrealizowaną przez fotografa z Arabii Saudyjskiej, Naifa Alwasela. To nie pierwsza jego wizyta w naszym kraju – miał już czterokrotnie okazję uczestniczyć w aukcjach w Janowie i w pokazach koni arabskich.

 

Rodzina Naifa Alwasela zajmuje się hodowlą od dawna, tak więc z arabami miał do czynienia niemal od urodzenia. Zanim zaczął pasjonować się fotografią, hodował konie czystej krwi – w tej chwili jest właścicielem trzech klaczy-matek. Profesjonalnie fotografuje konie od pięciu lat, jego zdjęcia ukazują się we wszystkich magazynach na Bliskim Wschodzie poświęconych koniom arabskim. Współpracował z najbardziej znanymi stadninami, takimi jak Al Khalediah Stables, Al Shaqab Stud, Al Rayyan, Al Waab, Ajman Stud, Al Mohamadiah czy Alkhashab, a także z centrami treningowymi, w tym z Schoukens Training Center, Capecci Training Center oraz Privilege. „Jako hodowca i wielbiciel tych koni, myślę, że je rozumiem i wiem, jak ukazywać ich piękno” – mówi polskimarabom.com.

Zainteresowani hodowcy mogą zgłaszać się do: Gerald Kurtz Training Center, tel. 725254368, mail: [email protected]

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.