Reklama
Pride of Poland – zgłoszenia zamknięte

Aktualności

Pride of Poland – zgłoszenia zamknięte

Okładka katalogu, źródło www.issuu.com
Okładka katalogu, źródło www.issuu.com

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

W miniony piątek zamknięto zgłoszenia koni do tegorocznej edycji aukcji Pride of Poland i Summer Sale. Na oficjalnej stronie wydarzenia ukazał się katalog on-line, a opublikowana wcześniej lista koni została uzupełniona o zdjęcia. W tej chwili na liście znajduje się 46 koni, które jeszcze nie zostały oficjalnie podzielone na Pride of Poland i Summer Sale. Jak zapowiada organizator lista zostanie uaktualniona i podzielona w terminie późniejszym.

W tej chwili w stadninach państwowych oraz prywatnych trwają sesje filmowe, które realizuje i promuje lider w branży, włoska firma Arabian Insider. Na jej profilach w serwisach Instagram i Facebook, a także na oficjalnych kanałach Pride of Poland w mediach społecznościowych ukazały się już migawki z tej sesji. Organizatorzy tegorocznej aukcji podkreślają wagę dobrze nakręconych filmów promocyjnych zwłaszcza w tym roku, gdyż konie wystawiane w Janowie Podlaskim będzie można licytować nie tylko będąc na miejscu, ale i online w trakcie trwania wydarzenia poprzez serwis Equibid z transmisją realizowaną przez Arabian Essence, firmę która obsługuje przekaz na żywo z największych imprez poświęconych koniom arabskim na świecie.

Katalog: <KLIKNIJ>

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.