Reklama
All-Polish Arabian Horse Championship 1-2 lipca w Tarnowie!

Aktualności

All-Polish Arabian Horse Championship 1-2 lipca w Tarnowie!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Na polskiej mapie pokazów już w pierwszy weekend lipca (01-02.07) pojawi się przeniesiony z Radomia do Tarnowa, bardzo lubiany i ceniony przez polskich hodowców, pokaz All-Polish Arabian Horse Championship 2023 B-Nat.

Nie byłoby sukcesu czempionatu w Radomiu bez ciężkiej pracy i poświęcenia Pana Stanisława Redestowicza, który w ciągu kilku ostatnich lat stworzył ważną imprezę, cieszącą się tak dużym powodzeniem wśród hodowców

Zarząd PZHKA w porozumieniu z Panem Redestowiczem oraz dzięki zaangażowaniu Pana Marka Rzepki, podjął decyzję o organizacji pokazu w wyjątkowym miejscu, jakim jest Stado Ogierów Klikowa, będące obecnie własnością Fundacji Klikowska Ostoja Polskich Koni, a niegdyś stadniną księcia Romana Sanguszki, do której były sprowadzone z pustyni jedne z pierwszych koni arabskich w Polsce.

Pomysł kontynuowania pokazu, który był już w kalendarzu ECAHO i posiada wysoką rangą afiliację „B Nat”, narodził się podczas ostatniego zjazdu PZHKA w Pińczowie. Po dyskusjach dotyczących wyborów oraz sytuacji w hodowli koni arabskich w Polsce, nowy Zarząd PZHKA uznał, że należy zrobić wszystko, aby przede wszystkim skupić się całą uwagą na promocji polskich koni arabskich.

Pokaz All-Polish Arabian Horse Championship sędziowany będzie w tym roku przez panel w składzie: Bérengère Fayt (Francja), Michaela Weidner (Niemcy), dr Gianmarco Aragno (Włochy), Peter Birch (Dania) i Robbie Den Hartog (Holandia).

W programie pokazu przewidziane są dwie klasy pod siodłem – Classic Pleasure oraz Native Costume, które prawdopodobnie będą również afiliowane przez ECAHO. Dodatkowo w niedzielę rozegrana zostanie klasa wałachów.

Zgłoszenia można przesyłać do 6 czerwca na adres E-mailowy PZHKA: [email protected]
Dane kontaktowe organizatora to: office@[email protected], a nr tel. to 785-259-744
Poniżej publikujemy oficjalny program, plik zgłoszeniowy oraz ofertę dla sponsorów.

Program pokazu

Formularz zgłoszenia konia

Formularz rezerwacyjny

Pakiety sponsorskie (wersja polska)

Sponsorship packages

 

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.