Reklama
Otwarcie portalu

Aktualności

Otwarcie portalu

fot. Katarzyna Dolińska
fot. Katarzyna Dolińska

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
fot. Katarzyna Dolińska
fot. Katarzyna Dolińska

Witamy na pierwszym ogólnopolskim portalu poświęconym najcenniejszej rasie koni w polskim dorobku hodowlanym – koniom czystej krwi arabskiej.

Z uwagi na sympatię i szacunek, jaką wiele osób darzy polskie konie czystej krwi arabskiej postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom internautów i uruchomić portal, na którym miłośnicy tej najstarszej hodowlanej rasy koni mogliby zasięgnąć bieżących informacji, zapoznać się z ciekawymi artykułami na temat hodowli, historii, wydarzeń związanych z końmi arabskimi, a także znalezć niezbędne informacje na temat koni znajdujących się w Polsce. Aby ułatwić komunikowanie się, wymienianie opinii i dyskusji na temat koni czystej krwi arabskiej uruchomiliśmy forum dyskusyjne – przed skorzystaniem z niego prosimy zapoznać się z regulaminem. Dotyczy to również nadsyłania artykułów i zamieszczania informacji o koniach w naszej bazie danych.

W przyszłości, w miarę napływania deklaracji planujemy poszerzenie serwisu m.in.o katalog ogierów i bazę ogłoszeń. Wkrótce oddamy do użytku wersję anglojęzyczną aby umożliwić odwiedziny portalu przez gości z zagranicy.

Nawiązaliśmy i nadal nawiązujemy kontakty z wybitnymi osobistościami polskiej hodowli koni arabskich co bardzo sobie cenimy i bardzo dziękujemy za wszelką okazaną nam pomoc i życzliwość. Ponieważ zdanie każdego z gości odwiedzających portal jest dla nas ważne, zachęcamy wszystkich miłośników koni arabskich do nadsyłania komentarzy i uwag – z pewnością będziemy brali je pod uwagę, gdyż to oczekiwania gości są podstawą naszej dalszej pracy.

Twórcy i Administratorzy

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.