Reklama
Otwarcie portalu

Aktualności

Otwarcie portalu

fot. Katarzyna Dolińska
fot. Katarzyna Dolińska

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
fot. Katarzyna Dolińska
fot. Katarzyna Dolińska

Witamy na pierwszym ogólnopolskim portalu poświęconym najcenniejszej rasie koni w polskim dorobku hodowlanym – koniom czystej krwi arabskiej.

Z uwagi na sympatię i szacunek, jaką wiele osób darzy polskie konie czystej krwi arabskiej postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom internautów i uruchomić portal, na którym miłośnicy tej najstarszej hodowlanej rasy koni mogliby zasięgnąć bieżących informacji, zapoznać się z ciekawymi artykułami na temat hodowli, historii, wydarzeń związanych z końmi arabskimi, a także znalezć niezbędne informacje na temat koni znajdujących się w Polsce. Aby ułatwić komunikowanie się, wymienianie opinii i dyskusji na temat koni czystej krwi arabskiej uruchomiliśmy forum dyskusyjne – przed skorzystaniem z niego prosimy zapoznać się z regulaminem. Dotyczy to również nadsyłania artykułów i zamieszczania informacji o koniach w naszej bazie danych.

W przyszłości, w miarę napływania deklaracji planujemy poszerzenie serwisu m.in.o katalog ogierów i bazę ogłoszeń. Wkrótce oddamy do użytku wersję anglojęzyczną aby umożliwić odwiedziny portalu przez gości z zagranicy.

Nawiązaliśmy i nadal nawiązujemy kontakty z wybitnymi osobistościami polskiej hodowli koni arabskich co bardzo sobie cenimy i bardzo dziękujemy za wszelką okazaną nam pomoc i życzliwość. Ponieważ zdanie każdego z gości odwiedzających portal jest dla nas ważne, zachęcamy wszystkich miłośników koni arabskich do nadsyłania komentarzy i uwag – z pewnością będziemy brali je pod uwagę, gdyż to oczekiwania gości są podstawą naszej dalszej pracy.

Twórcy i Administratorzy

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.