Reklama
Honorowi goście w Dubaju

Aktualności

Honorowi goście w Dubaju

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

28-30 marca, w halach wystawowych World Trade Centre w Dubaju, obok pierwszych, Międzynarodowych Targów Hippologicznych odbędzie się drugi Międzynarodowy Pokaz Koni Arabskich.
Pokaz pod patronatem JW Szejka Hamdan bin Rashid Al Maktoum, Wiceprezydenta Dubaju, oraz Ministra Finansów i Przemysłu Zj.Emiratów Arabskich reklamowany jest jako bardzo prestiżowa impreza – jako nagrody rzeczowe właścicielom Championów zostaną wręczone luksusowe motocykle a właściciele Vicechampionów jako dodatkowe trofea otrzymać mają samochody.
Ponieważ organizatorzy chcą podnieść rangę zawodów i uczynić je rozgrywką nie tylko pomiędzy końmi z Bliskiego Wschodu, jako specjalni „goście” zaproszeni zostali zwycięzcy i wice zwyciężcy Championatu Europy 2004.
Obecnie panującym Młodzieżowym Vicechampionem Europy jest wyhodowany przez stadninę Niewierz legendarny już ogierek Girlan-Bey (Pesal-Gracja-Bis/Monogramm).
Jak poinformowali nas jego obecni właściciele (Państwo Kristofferson, Szwecja) – znalazł się on również w gronie zaproszonych i został zgłoszony do udziału w pokazie.
W chwili obecnej Girlan-Bey przygotowywany jest do występów w pokazach na terenie Szwecji, gdzie w limitowanym wymiarze udostępniony będzie do stanówek.
Narazie nie mamy informacji czy do Dubaju wybiorą się również polskie klacze – Pianissima z Janowa Podlaskiego (Młodzieżowa Championka Europy), Emira z Michałowa (Vicechampionka Europy Klaczy Starszych) oraz przebywająca w dzierżawie w USA michałowska El Dorada (Championka Europy Klaczy Starszych).
Więcej o pokazie na oficjalnej stronie.

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.