Reklama
Gonitwy przez cały rok!

Aktualności

Gonitwy przez cały rok!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Do zakończenia krótkiego sezonu wyścigowego na warszawskim Służewcu pozostały trzy tygodnie. Dla tych, którzy chcieliby dłużej uczestniczyć w gonitwach, alternatywą może być Skandynawia, która została pierwszym regionem Unii Europejskiej, gdzie gonitwy koni arabskich będą odbywać się przez 12 miesięcy. Szwedzki Jockey Club zorganizuje Arabian Arctic Winter Series – nowy cykl gonitw, rozgrywanych co dwa tygodnie, od 10 grudnia 2006 do 15 marca 2007.

Gonitwy są otwarte dla koni zza granicy (na równych zasadach z końmi skandynawskimi). Przewidziano zmagania dla koni średniej i niższej klasy. Pula nagród to ok. 3200 Euro na każdą gonitwę. Wyścigi będą odbywać się na całorocznej, piaszczystej nawierzchni toru Täby w Sztokholmie (www.tabygalopp.se). Kilkanaście stajni treningowych znajdujących się na terenie toru oferuje zakwaterowanie i trening koni zza granicy na czas Arabian Arctic Winter Series (koszty treningu – od 820 Euro/miesiąc).

Jednym z warunków zapisu konia do Arabian Arctic Winter Series jest przesłanie jego pełnej kariery wyścigowej do Szwedzkiego Jockey Clubu na co najmniej 2 tygodnie przed pierwszym wybranym dla niego startem. Pełen regulamin oraz program gonitw Arabian Arctic Winter Series (do 1.03.2007 włącznie) znajduje się tutaj:
http://www.ifahr.net/arabian-race-calendar.php?ld=18

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.