Reklama
Gonitwy przez cały rok!

Aktualności

Gonitwy przez cały rok!

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Do zakończenia krótkiego sezonu wyścigowego na warszawskim Służewcu pozostały trzy tygodnie. Dla tych, którzy chcieliby dłużej uczestniczyć w gonitwach, alternatywą może być Skandynawia, która została pierwszym regionem Unii Europejskiej, gdzie gonitwy koni arabskich będą odbywać się przez 12 miesięcy. Szwedzki Jockey Club zorganizuje Arabian Arctic Winter Series – nowy cykl gonitw, rozgrywanych co dwa tygodnie, od 10 grudnia 2006 do 15 marca 2007.

Gonitwy są otwarte dla koni zza granicy (na równych zasadach z końmi skandynawskimi). Przewidziano zmagania dla koni średniej i niższej klasy. Pula nagród to ok. 3200 Euro na każdą gonitwę. Wyścigi będą odbywać się na całorocznej, piaszczystej nawierzchni toru Täby w Sztokholmie (www.tabygalopp.se). Kilkanaście stajni treningowych znajdujących się na terenie toru oferuje zakwaterowanie i trening koni zza granicy na czas Arabian Arctic Winter Series (koszty treningu – od 820 Euro/miesiąc).

Jednym z warunków zapisu konia do Arabian Arctic Winter Series jest przesłanie jego pełnej kariery wyścigowej do Szwedzkiego Jockey Clubu na co najmniej 2 tygodnie przed pierwszym wybranym dla niego startem. Pełen regulamin oraz program gonitw Arabian Arctic Winter Series (do 1.03.2007 włącznie) znajduje się tutaj:
http://www.ifahr.net/arabian-race-calendar.php?ld=18

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.