Reklama
Twój koń też może być gwiazdą

Aktualności

Twój koń też może być gwiazdą

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Nour Hayaty Hamdan, Egipt, fot. Joanna Jonientz
Nour Hayaty Hamdan, Egipt, fot. Joanna Jonientz

Joanna Jonientz – obecnie jedna z najlepszych fotografów koni arabskich na świecie (którą przedstawiamy na portalu polskiearaby.pl w cyklu „Ludzie i konie”), będzie fotografować konie w polskich stadninach.
Poza wizytą w trzech stadninach skarbu państwa (Janów Podlaski, Michałów i Białka), wielkim marzeniem Joanny jest bliższe poznanie prywatnych hodowców koni arabskich w Polsce. Dlatego w czerwcu tego roku planuje ona tournee zdjęciowe po polskich stadninach – również prywatnych. Termin pobytu wstępnie został ustalony na 2-11 czerwca i obejmie także zdjęcia na pokazach w Białce i Bełżycach. Pozwoli to hodowcom na zaprezentowanie jak najlepiej przygotowanych kondycyjnie i kosmetycznie koni – wiele z nich, w związku z pokazami, będzie zapewne w swojej szczytowej formie. Joanna natomiast będzie mogła dodatkowo zaoferować hodowcom ujęcia koni uczestniczących we wspomnianych pokazach.
Już teraz, wspólnie z portalem polskiearaby.pl, Joanna zaprasza tych, którzy chcieliby, aby ich konie zostały uwiecznione na zdjęciach jej autorstwa, do nadsyłania zgłoszeń. Wiele fotografii, które Joanna wykonuje podczas swoich podróży, trafia później do najbardziej znanych czasopism poświęconych koniom arabskim (Tutto Arabi, Arabian Horse World, Araber Weltweit).
Dodatkową atrakcją podczas pobytu Joanny będzie możliwość sfotografowania koni w wyjątkowych, ekskluzywnych prezenterkach dla koni arabskich – wysadzanych kryształami firmy Svarowski! Prezenterki będą też oferowane do sprzedaży.

Informacja dla hodowców zainteresowanych fotografowaniem koni przez Joannę Jonientz:
Sesje są płatne – 1 dzień zdjęciowy to koszt 500 EUR. Dzień zdjęciowy obejmuje nieograniczoną liczbę ujęć, z tym że liczba koni do sfotografowania nie może być większa niż 12. Istnieje również możliwość indywidualnego ustalania warunków sesji – np. zgrupowania pojedynczych koni w jednej ze stadnin prywatnych (jeśli znajdzie się hodowca chętny udostępnić boksy) lub odpłatności za pojedyncze odbitki.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o pilny kontakt: [email protected]

Więcej zdjęć Joanny Jonientz: www.joannajonientz.de

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.