Reklama

Aktualności

Zew wyścigów

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Polski klub Wyściów Konnych
Polski klub Wyściów Konnych

Już w najbliższy weekend nastąpi inauguracja sezonu 2007 na służewieckim torze. Niestety, podczas pierwszej dwudniówki na 16 gonitw tylko 3 zaplanowano dla koni czystej krwi arabskiej. W jedynym sobotnim biegu, Nagrodzie Skowronka dla koni I grupy, zobaczymy na starcie 7 arabów. Głównymi pretendentami do wygranej będą dwa ogiery niemieckiej hodowli: zwycięzca N. Koheilana I XXX (Triple X) oraz syn Barour de Cardonne, Barq. Honoru polskiej hodowli będą bronić: triumfator N. Piechura, janowski Zakus, córka derbisty Ostragona, Zarina oraz dwaj rzetelni podopieczni trenera Andrzeja Wójtowicza, New Man i Megido. W niedzielę zostaną rozegrane dwa biegi. W pierwszym z nich, gonitwie handicapowej II grupy zobaczymy na starcie 10 koni, w tym zwyciężczynię dwóch biegów Om Mantrę, drugiego w N. Piechura Zew Krwi oraz syna og. Padrons Psyche, Canzona Psyche. Najniższą wagę w polu poniesie Epizod (48 kg), zaś najwyższą Zew Krwi (63 kg). Natomiast w gonitwie dla koni III grupy w przeciętnej stawce o płatne pozycje powalczą dwa mocne 5-latki, synowie Gangesa: Amis i Eidos oraz niemieckiej hodowli Ernesto.

W przyszłym tygodniu araby zobaczymy już w siedmiu biegach, w tym w dwóch dla 3-letnich debiutantów. Najwięcej emocji wzbudza N. Cometa, gdzie na starcie zobaczymy wspaniałą Orgię Fatę, Amor Amor oraz derbistę Eliata.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.