Reklama
Festiwal Konia Arabskiego Al Khalediah w styczniu

Aktualności

Festiwal Konia Arabskiego Al Khalediah w styczniu

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Między 15 a 18 stycznia 2008 roku w stadninie Al Khalediah w Arabii Saudyjskiej, pod patronatem JW. Księcia Khaleda Bin Sultan Bin AbdulAziz Al Saud i we współpracy z King AbdulAziz Arabian Horse Centre (KAAHC), odbędzie się Festiwal Konia Arabskiego (AKAHF), który obejmie aukcję koni, wyścig na nowym torze wyścigowym i pokaz klasy B – dowiadujemy się z witryny Arabian Flashlights.com. Właściciele koni z Europy, wyróżnionych na pokazach klasy B, już otrzymali zaproszenia.

Pierwszego dnia imprezy „pod młotek” doświadczonego aukcjonera ma pójść przeszło 70 koni czystej krwi arabskiej. W drugim dniu odbędzie się wyścig na nowo wybudowanym na terenie kompleksu torze (1900 m). Dwa kolejne dni Festiwalu poświęcone będą pokazowi, nadzorowanemu przez ECAHO, według międzynarodowych zasad i standardów. Oczekuje się, że pokaz przyciągnie uczestników z całego świata. Zapowiadane są cenne nagrody dla zwycięzców klas oraz czempionatu.

Gośćmi honorowymi imprezy będą koronowane głowy, książęta, szejkowie, ambasadorowie, konsulowie i kluczowi przedsiębiorcy z całego regionu Zatoki Perskiej. Zaproszono właścicieli, hodowców, przedstawicieli mediów i VIP-ów ze wszystkich kontynentów.
Zgłoszenia przyjmowane są do 10 grudnia.

Program, warunki uczestnictwa, kontakt do organizatorów i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj: http://www.arabianflashlights.com/Features/AKAHF/AKAHF%20Show%20Schedule.pdf

 

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.