Reklama
Kalendarz dla „arabiarzy”

Aktualności

Kalendarz dla „arabiarzy”

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Kalendarz 2008
Kalendarz 2008

Po raz drugi wydawnictwo TeBRA wydało kalendarz książkowy przygotowany z myślą o miłośnikach koni. Wydanie Terminarza Jeździeckiego na 2008 rok powinno szczególnie zainteresować miłośników koni arabskich. Większość ilustracji w kalendarzu stanowią bowiem zdjęcia dobrze znanej polskim „arabiarzom” Katarzyny Dolińskiej – hodowczyni i fotografa koni arabskich, współpracującej również z polskimiarabami.com.

Jak mówi Katarzyna – redakcja terminarza otrzymała zdjęcia różnych ras koni, ale szczególnie spodobały jej się konie arabskie i to właśnie one stanowią główne ilustracje edycji na rok 2008. Wydanie otwierają na okładce: kurozwęcki Cyryl (Sinus – Cyrla), wł. Beaty Dzikowskiej; sprzedany niedawno na Wyspy Kanaryjskie Milord Al Shaqab (Gazal Al Shaqab – Mina), hod. Małgorzaty i Józefa Pietrzaków; wyhodowana w Kurozwękach Zaliczka (Borek – Zadziora) oraz pochodząca z Michałowa Erica (Poganin – Erotika). Dwie ostatnie klacze stanowią własność autorki zdjęć.

Oprócz tradycyjnych stron kalendarium (jeden tydzień na każdej rozkładówce) terminarz, podobnie jak w latach poprzednich, zawiera m.in. opis budowy konia ze schematycznymi rysunkami, opis podstawowego sprzętu jeździeckiego i pielęgnacji konia oraz podstawowe pojęcia z dziedziny rozrodu czy żywienia koni. Terminarz zawiera też polsko-angielsko-niemiecki słowniczek pojęć związanych z hodowlą koni i jeździectwem oraz dane teleadresowe ośrodków jeździeckich i hodowlanych w Polsce.

Liczba stron: 144
Oprawa szyta, okładka twarda, zmiękczana.
Cena: 20 zł
Terminarz jest do nabycia w sklepie internetowym: http://terminarze.pl/index.php?page=jezdziecki

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.