Reklama
Pokaż swoje zdjęcia w Scottsdale!

Aktualności

Pokaż swoje zdjęcia w Scottsdale!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
„Still Moving”, fot. C.D. Harbridge, zwycięzca z 2006 r.

Komitet Amatorski Związku Konia Arabskiego w Arizonie (AHAA) ogłosił drugą edycję konkursu fotograficznego na najlepsze zdjęcia koni czystej krwi arabskiej, półkrwi oraz angloarabskich. Konkurs przeznaczony jest dla fotografów-amatorów (którzy do tej pory nie sprzedali żadnego zdjęcia dla zysku). Prace oceniane będą w czterech kategoriach, a wielki finał odbędzie się w lutym w Scottsdale podczas słynnego pokazu koni arabskich.

„Friend”, fot. Sandra Fedora, zdjęcie zakwalifikowane do Top Ten w 2006 r.

Ciekawostką jest, że nadesłane prace przejdą eliminacje podobne do wyboru czempionów koni arabskich – spośród nadesłanych prac w każdej z kategorii nagrodzonych zostanie 6 najlepszych zdjęć, które zakwalifikują się do „czempionatów”. Potem nastąpi wybór Top Ten w każdej kategorii, a na końcu wyłoniony zostanie czempion i wiceczempion. Wyróżnione prace prezentowane będą w namiocie przy wejściu na teren Scottsdale Arabian Horse Show. Dodatkowo, poza tradycyjnymi trofeami (szarfami) laureaci Top Ten oraz zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 10$ za miejsce w Top Ten, 50$ za wiceczempionat i 100 $ za czempionat. Ubiegłoroczna, pierwsza edycja konkursu cieszyła się sporym zainteresowanym – z samych Stanów Zjednoczonych nadesłano ponad 200 zdjęć. Jak dowiedzieliśmy się od organizatorów, konkurs jest otwarty dla uczestników z całego świata, a więc prace polskich amatorów fotografii także mogą zawisnąć u wejścia na słynny Scottsdale Show!

Zdjęcia oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych autorów: 13-17 i powyżej 18 lat, w czterech zakresach tematycznych:

1. Piękno konia arabskiego
2. Mój koń i jego kumple
3. Kocham mojego konia
4. Koń humorystycznie

Jeden uczestnik może przesłać zdjęcia do więcej niż jednej kategorii, jednak nie więcej niż jedno zdjęcie do każdej.

Zdjęcia, przygotowane wg podanych kryteriów, należy nadsyłać pocztą na adres Arabian Horse Association of Arizona do 1 lutego 2008.

Szczegółowy regulamin i sposób przygotowania prac, formularz zgłoszeniowy i adres, pod który należy przesyłać zgłoszenia i prace znajdziesz tutaj: (regulaminformularz zgłoszeniowy) lub na stronie http://www.scottsdaleshow.com/contests/photography.html
Liczymy, że również zdjęcia użytkowników naszego portalu będzie można obejrzeć w Scottsdale!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.