Reklama
Aukcja stanówek czołowymi ogierami

Aktualności

Aukcja stanówek czołowymi ogierami

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Stowarzyszenie Hodowców Koni Arabskich w USA (AHBA) rozpoczęło internetową aukcję stanówek czołowymi ogierami – AHBA Vegas Futurity Stallion Breeding Auction.
 
Aukcja przeprowadzana jest przez portal The Arabian Horse Network, gdzie znajdują się oferty ogierów, informacje o aktualnych cenach oraz warunki uczestnictwa.
Na aukcji oferowane są stanówki 60 ogierami, m.in.: WH Justice (aktualnie ogier przoduje pod względem liczby złożonych ofert – jest ich już 18, a najwyższa cena w tej chwili to 3800 USD), Enzo, Empres, El Nabila B, Psytadel, Padrons Psyche, Aria Egzalt, Aria Impresario, Om El Shahmaan, Honorrs, Kordelas, Ames Charisma.

Wylicytowane nasienie będzie musiało być użyte w sezonie stanówkowym 2008, a urodzone z tych stanówek źrebięta będą miały prawo uczestniczyć w kategorii Futurity i walczyć o nagrody pieniężne podczas pokazu Arabian Breeders World Cup w Las Vegas.

Aukcja internetowa potrwa do 22 grudnia (godz. 18:00 EST). Dziesięć najwyżej wylicytowanych ogierów przejdzie na aukcję kontynuowaną na żywo, która dokończona zostanie 31 grudnia o godz. 10:00 w Scottsdale podczas uroczystej Gali Noworocznej.

Aby wziąć udział w aukcji należy zarejestrować się (bezpłatnie) na portalu: www.arabhorse.com/auctions/ Informacje o przebiegu aukcji będą przesyłane do uczestników drogą mailową.

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.