Reklama
FS Bengali bez reklamy

Aktualności

FS Bengali bez reklamy

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Frank Spoenle i FS Bengali, fot. Erwin Escher
Frank Spoenle i FS Bengali, fot. Erwin Escher

Pierwsze polskie źrebaki po importowanym do nas w zeszłym roku Narodowym Czempionie USA i Czempionie Niemiec – ogierze FS Bengali (Kubinec – Om El Sanadiva/Sanadik El Shaklan), pojawią się dopiero w kwietniu. „Nie mogę się doczekać pierwszego źrebięcia od polskiej klaczy – mówi Czesław Witko z SK Kielnarowa, właściciel ogiera. – W tym roku Bengali będzie stanowił sporo klaczy z naszego stada. Dobór i skuteczne zaźrebienie to nasze najważniejsze zadania w najbliższych miesiącach. Chciałbym, aby w 2009 roku urodziła się u nas po tym ogierze mocna stawka. Jeżeli pojawi się jakiś Aja Sanagor, to na pewno nie będziemy się tym martwić!”

 

FS Bengali, fot. Erwin Escher
FS Bengali, fot. Erwin Escher

W zeszłym roku tylko kilku polskim hodowcom udało się użyć Bengalego, który przybył do nas pod koniec sezonu stanówkowego. Tym razem może zostać użyty szerzej. „Nie sądzę, żeby ten ogier wymagał wielkiej reklamy – zaznacza Czesław Witko. – On sam i jego potomkowie są wystarczającym potwierdzeniem jego jakości”.
Cena stanówki dla klaczy PASB będzie 50% niższa niż dla klaczy nie wpisanych do polskiej księgi stadnej.

Więcej o FS Bengali i stawce ogierów w Polsce znajdziesz tutaj:

FS Bengali: nowa szansa polskiej sceny hodowlanej

 

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.