Reklama
Styczniowy rekord na polskicharabach.com

Aktualności

Styczniowy rekord na polskicharabach.com

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Gemius
Gemius

Miło nam poinformować, że w styczniu nasza witryna znów pobiła swój rekord oglądalności. Całkowita liczba użytkowników wzrosła w tym czasie do 11 739, miesięczna zaś do 5 744. Liczba odsłon wzrosła w styczniu do 105 903. Największy ruch zanotowaliśmy 18 stycznia (500 użytkowników, 4 899 odsłon). To wtedy pisaliśmy o zwycięstwie Pianissimy w Al Khalediah Show – i przypuszczalnie sukcesy naszych koni w Arabii Saudyjskiej spowodowały większą niż zazwyczaj aktywność miłośników koni arabskich. Obszerną relację z pierwszego tegorocznego pokazu, tak udanego dla Polski, zamieściliśmy w dziale Pokazy – „Wyprawa do raju”. Korespondencja Alicji Poszepczyńskiej opatrzona jest zdjęciami Erwina Eschera, którego fotoreportaż znalazł się także w galerii

Dla porównania przypominamy wyniki z grudnia: miesięczna liczba użytkowników wyniosła wówczas 5 345, a liczba odsłon – 94 413. Najwięcej odsłon – 3 877 – było 28 grudnia (badanie witryny przeprowadza firma Gemius, zobacz też tutaj: „Wiemy, ilu nas jest”).

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.