Reklama
Sankt Petersburg zaprasza

Aktualności

Sankt Petersburg zaprasza

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Już po raz piąty Sankt Petersburg będzie gościł afiliowany przez Europejską Organizację Konia Arabskiego (ECAHO), międzynarodowy pokaz koni arabskich (klasy C), odbywający się pod nazwą “Saint Petersburg Open”. Pokaz będzie częścią jednej z najważniejszych rosyjskich imprez poświęconych koniom i jeździectwu – “All-Russian Equestrian Games” i odbędzie się w dniach 30 kwietnia – 1 maja 2008. W roku ubiegłym impreza cieszyła się ogromną popularnością wśród rosyjskich miłośników koni, jak również wśród międzynarodowych gości: liczba widzów sięgnęła 40 000.

Pokaz w Sankt Petersburgu gromadzi najlepsze konie arabskie wywodzące się z głównych rosyjskich stadnin państwowych i prywatnych hodowli. Organizatorzy mają nadzieję, że wśród uczestników w tym roku będą również hodowcy z Polski. Uważają, że to nie tylko doskonała okazja do rywalizacji o najwyższe tytuły, ale też pretekst do spotkania hodowców obu krajów, wymiany poglądów i znalezienia płaszczyzny przyszłej współpracy. Termin zgłoszeń upływa 10 kwietnia.

Podróżowanie z końmi do Rosji przysparzało często wielu trudności i wiązało się ze skomplikowaną dokumentacją, złymi warunkami drogowymi i korupcją na granicach. Organizatorzy zapewniają, że wszystko to należy już do przeszłości. Dają przy okazji kilka wskazówek dotyczących podróży. Polecają np. dojazd do Sankt Petersburga od strony Finlandii. Dla większości zagranicznych uczestników wiąże się on z przeprawą promową przez Morze Bałtyckie do Helsinek. Stąd do miejsca pokazu – Sankt Petersburga, jest ok. 360 km, których pokonanie nie powinno zająć więcej niż 5 godzin. Z Helsinek do fińsko-rosyjskiej granicy jest tylko 160 km. Przejście graniczne od strony fińskiej znajduje się w miejscowości Vaalima, po stronie rosyjskiej jest to Torfyanovka. W Torfyanovce do dyspozycji gości będzie delegowany przez organizatorów pokazu broker celny, który pomoże w razie jakichkolwiek kłopotów lub wątpliwości.
W przypadku innej drogi dojazdu, organizatorzy proszą o wcześniejsze poinformowanie o tym fakcie, aby mogli zapewnić opiekę brokera celnego na danym przejściu granicznym.

Należy pamiętać o wizie wjazdowej do Rosji, wydanej przez najbliższy konsulat. Najprostszym sposobem uzyskania wizy na przyjazd do Sankt Petersburga jest kontakt z oficjalnym przedstawicielem pokazu w biurze podróży “HELEN TOURS”.

program pokazu

formularz zgłoszeniowy

formularz zgłoszeniowy – Liberty

Miejsce pokazu:
“Saint Petersburg Sport and Concert Complex” (SKK)
Prospekt Gagarina 8
Saint Petersburg

Informacji udzielają także:

Broker celny:
Ksenia Vorobieva – kontakt w języku angielskim i rosyjskim
Tel: +7 911 926 71 20
E-mail: [email protected]

“HELEN TOURS”:
Evgenia – kontakt w języku angielskim i rosyjskim
Tel: +7 812 575 77 89 (biuro)
+7 921 929 50 80 (komórka)
E-mail: [email protected]

Ilya – kontakt w języku angielskim i rosyjskim
Tel: +7 812 950 2474
E-mail: [email protected]

Komitet organizacyjny:
Igor Bochkarev – kontakt w języku angielskim i rosyjskim
Tel: +7 985 991 81 35;
Fax: +7 985 268 59 22;
E-mail: [email protected]

Kontakt dla wystawców z Polski:
Urszula Łęczycka
Tel: +48 602 709 765
E-mail: [email protected]

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.