Reklama
Milion dolarów za Ecaho

Aktualności

Milion dolarów za Ecaho

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Ecaho, z arch. www.ecaho.com
Ecaho, z arch. www.ecaho.com

Ecaho 1990 (Pepton – Etruria/Palas) został sprzedany – poinformowała stadnina Ferlita Arabians, od 2003 r. właściciel wyhodowanego w Janowie Podlaskim ogiera. Jak dowiadują się polskiearaby.pl, nabywcy, Amerykanie kubańskiego pochodzenia, Gilbert i Jennie De Cardenas, właściciele stadniny w kalifornijskiej Santa Ynez Valley, zapłacili za niego blisko milion dolarów.
Ferlita Arabians najprawdopodobniej sprowadzi teraz nowego ogiera, być może z Izraela.
Jak twierdzi menedżer Ferlita Arabians, trener i wieloletni partner biznesowy dr. Jamesa Ferlity, Raymond Mazzei (Furioso Farm, Kalifornia), Ecaho to – jak do tej pory – najlepszy i najważniejszy koń, sprowadzony przez niego do Ameryki. Ostatnio Ecaho znów o sobie przypomniał, za sprawą swych córek, przede wszystkim dzierżawionej przez Valley Oak Arabians Olity od Orawy/Argo, która została Wiceczempionką Klaczy Starszych pokazu w Scottsdale, ale także El Euphorii VO od El Dorady (2. miejsce wśród klaczek dwuletnich na tym samym pokazie).

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.