Reklama
Pokaz w Ciosnach odwołany

Aktualności

Pokaz w Ciosnach odwołany

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Zapowiadany na ostatni weekend czerwca przez KJ Champion Łódź nowy pokaz koni arabskich klasy C, niestety, z przyczyn technicznych, się nie odbędzie. Organizatorzy są bardzo zawiedzeni, wystąpiły jednak kłopoty z odbiorem obiektu. „Mam nadzieję, że w przyszłym roku się uda – mówi Beata Dzikowska, właścicielka KJ Champion. – Do końca tego roku wszystkie problemy techniczne na pewno zostaną rozwiązane.”
Zawiedzione jest także środowisko hodowców – wielu z nich wybierało się na pokaz w Ciosnach, tym bardziej, że uzyskał on afiliację ECAHO. Jak widać, w tym roku, poza wpisanymi na stałe do kalendarza pokazami w Białce i w Janowie (Narodowy i Jesienny), w Polsce nie będzie żadnych innych afiliowanych pokazów. To niewątpliwie zła wiadomość – rosnąca liczba koni sprawia, że pokazy „pękają w szwach”, a wiele koni, przede wszystkim tych spoza ścisłej czołówki, nie otrzyma szansy, by poddać się ocenie sędziów.

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.