Reklama
Dobra passa na wyspach

Aktualności

Dobra passa na wyspach

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Wczoraj w angielskim Newbury odbył się letni pokaz klasy C – Wessex Arabian Horse C Show. Polska hodowla miała na nim sporą reprezentację, która ukończyła rywalizację z dużym sukcesem.
Wśród koni starszych michałowskiej hodowli klacze: Prawica (Ararat – Palmira), wł. Cullinghurst Arabian Stud i Escalanta (Grandorr – Estancja), wł. Patricii Lindsay, zdobyły odpowiednio trofea Czempionki i Wiceczempionki. W klasach młodzieży polską hodowlę reprezentował kary Faradis (BS Black Fable – Forsycja), hod. Silvatica Black Arabians, wł. Nomaad Arabians, który powtórzył wynik sprzed tygodnia (pokaz HoCon w Towerlands), plasując się na drugim miejscu w klasie ogierków rocznych z kwalifikacją do czempionatu.
Galerię zdjęć ze wspomnianego pokazu HoCon można obejrzeć tutaj.

Peter i Marylin Sweet byli obecni z aparatem również na pokazie w Newbury, prawdopodobnie więc niedługo strona zostanie zaktualizowana o galerię z Wessex Arabian Horse C Show.

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.