Reklama
Katalog Kawalkady

Aktualności

Katalog Kawalkady

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Już jutro, podczas Czempionatu Narodowego w Janowie Podlaskim, będzie można kupić nowy katalog stadnin w Polsce – wydawnictwo, bez którego ta impreza byłaby jednak trochę uboższa.

Katalog 2008 ma tym razem 216 stron. Przedstawia stadniny 128 hodowców i właścicieli koni arabskich (rok temu odnotował ich 119).

Kilka szczegółów dotyczących publikacji zdradził nam, jak zwykle, jej autor i wydawca – Wojciech Kwiatkowski:

– Kształt graficzny pozostaje bez zmian. Podobnie jak w poprzednich latach pojawiły się trudności w uzyskiwaniu informacji od hodowców. Raz jeszcze powtarzam: środowisko polskich właścicieli koni arabskich to bardzo duży wachlarz kultury osobistej, osobowości, interesów, wiedzy, charakterów i w końcu podejścia do hodowli – od ludzi , którzy z chęcią dzielą się informacjami, po takich, którzy stwarzają trudności. Jak zwykle (do czego zdążyłem się już przyzwyczaić), w środowisku polskich hodowców nie ma zbyt dużego postępu dotyczącego świadomości reklamy i jej celu. Zaledwie paru z nich rozumie, że ta publikacja, która sprzedaje się nie tylko w Polsce, ale i za granicą, ma sens nie tylko promocyjny, ale również dokumentacyjny. Katalog stadnin to nie jednorazowa publikacja, niczym miesięcznik, lecz książka, po którą ludzie sięgają wielokrotnie, poszukując informacji o konkretnych koniach. Czasem poszczególne egzemplarze są do cna sczytane!

Cena tegorocznego katalogu to nadal 40 zł. Katalog dostępny będzie na stoisku wydawnictwa Kawalkada. Dodatkową atrakcją będzie kalendarz na 2009 rok (cena 20 zł), wydany wczoraj. Polskiearaby.com pierwsze przedstawiają obie okładki!

Kontakt z wydawcą:

[email protected]

www.kawalkada.zin.pl

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.