Reklama
Oman gościć będzie konferencję WAHO 2009

Aktualności

Oman gościć będzie konferencję WAHO 2009

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Za pięć miesięcy, w dn. 30 stycznia – 5 lutego 2009 r., pod patronatem JW. Sułtana Omanu Qaboos Bin Saida, odbędzie się kolejna konferencja Światowej Organizacji Konia Arabskiego (WAHO). Przewodniczącym komitetu organizacyjnego jest minister Nassr Bin Humood Al Kindi, a wiceprzewodniczącym – szefujący Królewskiej Kawalerii Abdulrazak Bin Abdulqader Alshahwarzi. Jak oświadczają organizatorzy, każdy kto jest zainteresowany konferencją, będzie mile widzianym gościem w Omanie. Przewodniczący komitetu organizacyjnego deklaruje na oficjalnej stronie konferencji: „Goszcząc tę jakże ważną Konferencję, wyrażamy nasze pragnienie kontynuowania współpracy z międzynarodowymi organizacjami konia arabskiego, by wymieniać doświadczenia i dzielić się wiedzą i pomysłami, które przyczynią się do promocji i rozwoju najbardziej charakterystycznych i właściwych dla konia arabskiego dziedzin”.

Po obradach delegaci i obserwatorzy będą mogli wziąć udział w wycieczkach po najpiękniejszych zakątkach i najważniejszych stadninach Omanu (między 6 a 11 lutego). Odwiedzą m.in. Stadninę Królewską, zwykle niedostępną dla zwiedzających.

Oman ma długą tradycję hodowli i handlu końmi arabskimi. Z jego portów eksportowane były konie arabskie z całego regionu do wielu krajów świata. Członkiem WAHO jest Oman od 1979 roku.

Koszt rejestracji dla członków WAHO: 370 $.
Formularz zgłoszeniowy: http://www.wahooman09.com/regi_page1.htm  
Informacje o wizach i podróży: http://www.wahooman09.com/travelinfo.htm  

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.