Reklama
Pianissima wyjeżdża do USA

Aktualności

Pianissima wyjeżdża do USA

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Pianissima w Paryżu, fot. Erwin Escher
Pianissima w Paryżu, fot. Erwin Escher

Jak poinformował nas dyrektor SK Janów Podlaski, dr Marek Trela, Pianissima niedługo wyruszy w podróż do Stanów Zjednoczonych. Na farmie u swego trenera i prezentera Grega Galluna oczekiwać będzie pierwszego urodzonego naturalną drogą źrebięcia – po og. Ganges. „To będzie dla niej rodzaj wakacji – wyjaśnia dr Marek Trela. – Chcemy, by bezpiecznie urodziła swego pierwszego źrebaka. W Stanach będzie miała najlepszą z możliwych opiekę weterynaryjną. Poza tym, jest tam też łatwiejszy dostęp do najlepszych ogierów. Oczywiście, jeśli połączenie z Gangesem okaże się udane, będziemy mieć też w pogotowiu i jego nasienie”.

Wyźrebienie Pianissimy spodziewane jest 1 lipca, tak więc zbliżająca się podróż nie będzie stanowić zagrożenia dla jej zdrowia. Pogłoski o udziale naszej czempionki w pokazach na Bliskim Wschodzie (rozpowszechnione m.in. przez program informacyjny w Polsacie) okazały się bezpodstawne.

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.