Reklama
Nowa klinika weterynaryjna na Mazowszu

Aktualności

Nowa klinika weterynaryjna na Mazowszu

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
W ubiegłą sobotę odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Zdrowia Konia w Psucinie koło Nasielska. Goście mieli możliwość obejrzenia budynków nowopowstałej przychodni weterynaryjnej, m.in. nowoczesnej, w pełni wyposażonej sali operacyjnej, oraz poznania zespołu współpracujących specjalistów, reprezentujących kluczowe dziedziny weterynarii. To lekarze weterynarii: pomysłodawczyni projektu Olga Kalisiak (ortopedia, anestezjologia), Mariusz Gębka (ortopedia, układ oddechowy), Blanka Wysocka (układ oddechowy, kardiologia), Michał Dziekański (stomatologia), Marta Warzecha (okulistyka) i Paweł Dukacz (choroby wewnętrzne).

Powstanie tej kliniki jest wyjątkowo korzystne dla właścicieli znajdujących się w pobliżu stadnin, w tym również tych zajmujących się hodowlą koni czystej krwi arabskiej. Lokalizacja na wsi, pod lasem, jest dobra dla zdrowia i samopoczucia pacjenta, pozwala też na uniknięcie warszawskich korków w czasie transportu zwierzęcia i stresu z tym związanego.

 
 

 

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.