Reklama
Pride of Poland 2010 – nowe szczegóły oferty

Aktualności

Pride of Poland 2010 – nowe szczegóły oferty

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Ermina - lot 25, fot. Krzysztof Dużyński
Ermina – lot 25, fot. Krzysztof Dużyński

Jak zwykle bardzo oczekiwana lista koni aukcyjnych pojawiła się dzisiaj na stronie organizatora janowskie aukcji – Polturfu (Dni Konia Arabskiego, 6-10 sierpnia, aukcja: 8 sierpnia, godz. 17.00). Po długich sesjach zdjęciowych i filmowych, podczas których wręcz polowano na każdą chwilę dobrego światła i znośnej pogody, można wyobrazić już sobie dramaturgię tegorocznej aukcji w Janowie Podlaskim. Tym razem licytowanych będzie 36 klaczy (numery lotów też są podane do wiadomości), wśród których znajdują się tak rewelacyjne reprezentantki polskiej hodowli, jak Wilga, matka m.in. kapitalnej Wildy, ubiegłorocznej Wiceczempionki Polski Klaczy Starszych, czy Pilar, matka m.in. Piety (najdroższego konia aukcji Pride of Poland 2007) i Pinty (najdroższego konia aukcji Pride of Poland 2009). W tegorocznej ofercie znajdują się córki Monogramma, Eukaliptusa, Laheeba, Gazala Al Shaqab, Eksterna i wielu innych świetnych ogierów. Patrząc z kolei na linie żeńskie, w tym roku kupcy z całego świata będą mogli powalczyć o następczynie tak znanych klaczy, jak Emigracja, Emigrantka, Palestyna, Gehenna, Pipi czy Perforacja.

Raczej jednak nie będzie to wyglądało dokładnie tak jak opisano w dzisiejszym dodatku do „Gazety Wyborczej” – „Lubelskie bez granic”: „Na coroczną aukcję Pride of Poland arabscy szejkowie przywożą na Lubelszczyznę walizki wypchane dolarami, a wyjeżdżają z pięknymi końmi”. Tak czy inaczej, emocje są gwarantowane!

Zdjęcia Stuarta Vesty’ego już teraz można podziwiać na stronie www.prideofpoland.pl. Na filmowe klipy przygotowane przez ekipę Horsefly Films z Jen Miller i Sophie Pegrum na czele, musimy jeszcze chwilę poczekać.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.